спонсорованих роботодавцем медичного страхування в Каліфорнії

Страхування є справжньою необхідністю день сучасного суспільства. Спонсорованих роботодавцем медичного страхування є одним серед страхових схем, в яких співробітники користь. Це гарантує, що здоров’я працівника захищені та працівник користується стійким зростанням. Поширена причина, чому схема в даний час пропонуються на загальну заклопотаність співробітників і членів їх сімей в області охорони здоров’я і соціального забезпечення, продуктивність праці, утримання та найму персоналу. У середньому, середня вартість страховки, що працівник користується становить три тисячі доларів на рік.

Будь малий бізнес, визначається як 2 до 50 співробітників, повинні бути запропоновані аналогічні медичне страхування для малого бізнесу, який пропонується для всіх інших малих підприємств. Неможливо відмовити охоплення до будь-якого компанія оплачує їх премії, ведення бізнесу, принаймні два місяці, пропонуючи охоплення всіх своїх співробітників, включаючи працюючих неповний робочий день. Крім того, відповідальність страхової компанії, щоб повідомити мінімальне число співробітників дозволили плану, так що вони мають право вилучити суму. Страхування може бути скасований, якщо мінімальне число співробітників не брав участі.

Будь-який співробітник користується страхування, засноване на його середній вік і місце розташування. Роботодавець спонсорські плани були змушені збільшити свої внески, щоб йти в ногу з цим збільшення витрат, і було тільки в тій частині, яка може бути передана працівнику. Перевага медичного страхування очікується тісно пов’язана зі статусом працівника. Профспілки в компаніях постановило, що медичне страхування має бути забезпечено, в той час не було ніякої попит з боку компаній, не союз. Це призводить до поганої спекуляції про ті компанії серед співробітників. Так, роботодавці були змушені пропонувати це як вони повинні були боротися за кращих співробітників. Плани були також запропоновані з боку політиків, які зробили б роботодавцям обов’язкові запропонувати плани страхування для своїх співробітників або внести свій внесок у національний план з цілого, яке буде за зразком Medicare без вікових обмежень.

Недавнє дослідження показало, що майже половина малих підприємств бізнесу в Каліфорнії не надають медичну страховку для своїх співробітників. Додайте до цього, згідно з даними дослідження, опублікованого в Університеті Каліфорнії в Лос-Анджелесі, Центр здоров’я політичних досліджень, спостерігається падіння в спонсоровані роботодавцем здоров’ю схеми страхування з 56,4% у 2001 році до 54,3% у 2005 році, Лос-Анджелес Час від 11/07/07.The доповіді також говориться, що 80% незастрахованих працівників або працюють для роботодавців, які не пропонують їм схема медичного страхування, або не мали права отримувати користь для здоров’я. Ще більш різким було 20% навіть не зарахувати їх у доступних страхових планів.

Дослідження також далі повідомив, збільшення охоплення Сімейна премії на 66% через спонсоровані роботодавцем планів з 2001 по 2005.Although була значна кількість жителів скориставшись перевагою роботодавця основі охоплення частка каліфорнійців, які не застраховані знизилася з 21,9% у 2001 році до 20% у 2005 році. Дослідження має зниження до реєстрації збільшення медикаментів, програми Medicaid держави; здоровий сімей; та повітового програм страхування. За даними Times, близько однієї третини дітей Каліфорнії застраховані в таких програмах. У доповіді також говориться, що 63% незастрахованих каліфорнійців були громадянами США, 15% без громадян, які мають грін-карти і 22% держав незастрахованих жителів були нелегальних іммігрантів.

Також в той же день Центр з політики ініціатив представили звіт, що близько 8,7 млн. з 17,3 млн. робочих Каліфорнії дорослі не мають роботодавця основі медичного страхування і 2900000 не має страховки. Згідно з результатами дослідження, люди з високим рівнем заробітної плати, швидше за все, мають медичну страховку, ніж працівники з низькою заробітною платою. Будучи одним з основних вимог, медичне страхування для співробітників фінансової точки зору, а також мотивує співробітників, тримає їх щасливими і знижує кількість пропусків.

Спонсорованих роботодавцем медичного страхування знаходиться в кризі, тільки обізнані люди повинні бути вигоду себе і принести користь країні. Пора всі ці невдачі розглядаються ідеальний план і стратегію.