споживчі наведенням планів медичного страхування

Більше половини з 45 мільйонів американців, які не мають медичної страховки за наймом або роботи на малий бізнес. Більшість просто не можуть дозволити собі захмарні премії, пов’язані з традиційної політики медичного страхування.

Споживчі наведенням планів в галузі охорони здоров’я пропонують доступну альтернативу. Кращі проекти, такі, як харчування від HealthMarkets, дозволяють споживачам робити покупки в Інтернеті для лікаря або лікарні з потужним, зручним інструментом.

Але не всі споживчі наведенням планів в галузі охорони здоров’я будуть створені рівними. Деякі пропонують трохи дешевші тарифи і кілька переваг. Три питання може допомогти вам відокремити реальні споживчі наведенням від плану, Äúlook-так,, AU щоб Ви отримали максимум за свої гроші.

Питання 1: Чи буде план допомогти розім’яти доларів охорони здоров’я?

Добре тримається в секреті, що лікарі призначають дуже різні ціни за той же медична процедура чи послугу. Один лікар може стягувати 90 $ для звичайного відвідування офісу, а інший в тому ж місті коштує $ 130.

Під традиційним керованого медичного плану, пацієнти Дону, АОТ знають і Дону, АОТ є причина, щоб піклуватися про відмінності в ціні. Вони могли б заплатити ті ж $ 20 доплати в будь-якому офісі.

Споживчі наведенням плану приймає таємницю здоров’я ціноутворення допомоги. З споживачем наведенням плану, пацієнти, які звертаються за амбулаторні є спосіб, щоб знати, скільки речей дійсно економічно, і причина для догляду. Встановивши максимальну розумну плату, що політика буде платити за будь-яку дану процедуру або послуги, споживчі наведенням плани тримати низькими преміями. Надаючи споживачам нові інструменти, вони можуть порівняти марнотратний коштує від одного лікаря до іншого.

Рахунок витрат для щоденного догляду допомагає теж. 1-й день покриття, добре продумані плани зазвичай пропонують рахунок видатків, для регулярного або профілактичних послуг. Залишилося грошей на рахунку в кінці року зашкалює. Якщо фонд буде вичерпано, рутинної послуги залишаються покриті, але можуть бути франшизи і співстрахування. Результат: стимул йти до лікаря в профілактичних цілях, за розумною ціною.

Багато споживчі наведенням плани також включають медичні ощадні рахунки (HSAs), які дозволяють відкладати гроші до податкових сприятливому урахуванням потреб у медичній допомозі, додаючи до почуття власності на витрати на охорону здоров’я.

Питання 2: Чи планує надавати інформацію про якість?

Зосередитися тільки на гроші не потрапляє в точку охорони здоров’я. Споживачі також повинні швидкий і простий доступ до іншої інформації, в тому числі лікар, AOS комісій з атестації, медична школа, і роками на практиці, і лікарню, AOS дотримання стандартів безпеки пацієнта, обсяг процедур і клінічні наслідки.

Кращий споживач наведенням плани дозволити споживачам вивісить зворотний зв’язок на лікарів для інших членів, щоб подивитися, створюючи потужний механізм зворотного зв’язку такі, що використовується на сайтах інтернет-аукціонів. Грубе лікарі, будьте пильні!

Питання 3: Чи є план утворення пропозицією і підтримки?

Будучи розумним споживачем охорони здоров’я може бути складним. Хороший план пропонує обслуговування клієнтів представників, які пройшли навчання, щоб обговорити важливі питання, з якими стикаються споживачі охорони здоров’я, наприклад, як для порівняння вартості між різними провайдерами і як керувати фінансовими рахунками.

Редактор, AOS, зверніть увагу:

про healthmarkets

HealthMarkets є провідним в Америці доступного медичного страхування для окремих, самозайнятих і невеликі ринки бізнесу. HealthMarkets також є лідером у студентських і щогодини страхування співробітників по всій країні. HealthMarkets має спеціальний агент і брокер сили з більш ніж 4000 фахівців, які навчаються і ліцензоване агентством компанії партнерів в 44 штатах.

HealthMarkets продає страхування в 44 штатах. Зверніть увагу, що споживач має HealthMarkets керованих планів, затверджених в наступних штатах: Алабама, Арізона, Арканзас, Флорида, Джорджія, Іллінойс, Мічиган, Міссісіпі, Міссурі, Невада, Огайо, Пенсільванія, Род-Айленд, Південна Кароліна, Теннессі, Техас і Вірджинія.