споживчі керовані плани здоров’я повільним, щоб завоювати популярність.

Галузь охорони здоров’я, і ​​особливо медичних страхових компаній, здається, люблять скорочень, і два ви, мабуть, чули або читали набагато більше про найближчими роками є CDHP і HSA – для споживчого приводний Плани Здоров’я і ощадних рахунків. Вони йдуть в авангарді нового руху захисту прав споживачів у сфері охорони здоров’я. Які після років страхових компаній в команду з найбільш рішень, що стосуються охорони здоров’я, прагне повернути більше контролю для споживачів. По ідеї, як це було в інших областях економіки споживачі самі можуть зробити багато чого, щоб допомогти контролювати і знизити витрати на охорону здоров’я. Це досить амбітна мета, і все ж “ми, народ” є єдиними в рівнянні, які ще не дали шанс на скорочення медичного страхування і витрати на охорону здоров’я, в той час як страхові компанії, медичні працівники, і уряд, звичайно, ще не зробили таку велику роботу.

У багатьох частинах країни страхові компанії прийняли ідею споживчого приводний Плани охорони здоров’я. Хоча це спірно, якщо їх мотиви дійсно для розширення можливостей споживачів або просто перекласти велику частину витрат охорони здоров’я на них, багато хто з цих програм мають заслуги. Проблема в тому, споживачам, так і підприємствам, були дуже повільними, щоб брати участь. І це на думку експертів у поданій в першу чергу через відсутність розуміння того, як вони працюють. Наріжним каменем споживацтва модель медичного страхування є HSA в поєднанні з іншого абревіатурою – HDHP, висока франшиза плану в галузі охорони здоров’я. В принципі ідея виділити кошти до оподаткування доларів, щоб оплатити зі своєї кишені витрати на медичне обслуговування, поки не дійдете до високої франшизи зазвичай принаймні до 1500,00 2000,00 доларів, коли користь для здоров’я від плану удар дюйма Це робиться для більшої доступне медичне страхові внески прикріплені до HDHP є значно нижче, ніж інші політики, що пропонують аналогічні вигоди. Але споживачі не прийняли цю ідею. І ті, які, в основному, роблять це в першу чергу для Очевидною перевагою меншу премію, і не бачать інший аспект концепції, HSA як Tax Free ануїтету.

Експерти та промисловості спостерігачів погоджуються, що це може бути складним, і він падає на самих страхових компаній, щоб допомогти освіті споживачів про переваги і вигоди Споживчі приводний Плани охорони здоров’я. І багато з них відгуку на заклик. Наприклад Humana в даний час налічує серед своїх працівників сфери обслуговування телефонного робота на ім’я Еліза, яка закликає членів розповісти їм про економії грошей ініціативи, такі як дешеві альтернативи препарату. За словами Бет Bierbower, віце-президент Humana в інноваційній продукції, Еліза врятував членів понад $ 11 млн протягом останніх 18 місяців. Крім того, Сполучені охорони здоров’я приступило до здійснення програми, яка відстежує тип догляд, який він бачить її членів використовуєте найчастіше, і надавати інформацію відповідним чином. Так, наприклад, на щомісячні звіти членів з діабетом нагадав піти на щорічне ногу і очей іспити.

Введення споживачів в сидіння водія, щоб зробити більше власних рішень, що стосуються медичного страхування і витрати на охорону здоров’я цілком може виявитися відмінною ідеєю в майбутньому. Однак, потрапити туди безпечно і ефективно як з будь-яким новим драйвером зажадає деяких належної підготовки, і що прийде тільки завдяки узгодженим зусиллям страхових компаній, державних і федеральних чиновників.