споживача, у віданні індивідуального медичного страхування

Легко заплутатися індивідуального медичного страхування, що з усіма умовами підстрибуючи серед дебати в Америці з охорони здоров’я. Може здатися, що окремі медичного страхування є недосяжною. По правді кажучи, це не так.

Багато людей знаходяться в ситуації, коли окремі медичного страхування не тільки вибір, це необхідність. Люди, які потребують індивідуального медичне страхування включають недавні випускники коледжів, молодят, людей між робочими місцями і ті, хто виходять на пенсію рано. Деякі також може бути власники малого бізнесу, основу американської економіки. Люди, можливо, залишив групу план або просто бути в ринку для кращого індивідуального медичного страхування. Всі ці люди можуть отримати вигоду з розгляду індивідуального медичного страхування.

В принципі, індивідуального медичного страхування, будь то окремі медичного страхування або страхової групи, являє собою ресурс для оплати медичних витрат. Поліс медичного страхування являє собою юридична угода між страховою компанією і груповий або індивідуальної. У цьому контракті, страховик зобов’язується надати допомоги по медичному страхуванню, як зазначено в договорі, для взаємно узгоджених цін, відомий як страхової премії. Премія зазвичай виплачується у вигляді щомісячних виплат, хоча деякі люди можуть вибрати оплату їх премія щорічно у вигляді одноразової виплати.

Будь індивідуального медичного страхування або групи, страхування оплачує медичні витрати, пов’язані з травмою або хворобою. Це платить, або шляхом відшкодування витрат індивідуального або прямим платежем. Види медичних витрат, що покриваються за зазначені в контракті між індивідом і страховика, як і суми, сплачені за будь-якої медичної служби.

Індивідуальне медичне страхування можна придбати для покриття однієї людини, батьки з дітьми на утриманні, або всією сім’єю. Більшість американців отримують медичну страховку через їх роботодавців або державних програм, таких як Medicare або Medicaid. Тим не менше, близько 27 мільйонів американців купувати окремі медичного страхування.

Незалежні продавці відомий як брокери або агенти продають індивідуального медичного страхування майже в кожному штаті. Як незалежні продавці, брокери та агенти мають гнучкість у наданні страхових планів від різних компаній. Це дозволяє їм, щоб допомогти людям знайти медичного страхування, який відповідає їх потребам. Брокери і агенти також допомогти процесу претензій та відповідей на запитання про висвітлення плану на додаток до сервісної служби страхової компанії.

Відділ страхування Кожна держава регулює галузь медичного страхування, переконавшись, що премії є однаковими для тих же послуг. Це означає, що окремі медичного страхування придбати у будь-якого незалежного брокера або агента буде мати ту ж саму ціну або щомісячні премії.

Коли представлені опцій для індивідуального медичного страхування, споживач не зобов’язаний придбати будь-який з запропонованих планів. Не є він або вона зобов’язані купувати план медичного страхування від агента яких можуть бути затребувані для цитати.

При подачі заяви на медичне страхування, люди, як правило, попросили включити спосіб платити за початкова премії, такі як чек, номер кредитної карти або інформацію про банківський рахунок для електронного переказу коштів. Більшість страхових агентів НЕ буде обробляти цей платіж поки людина не буде схвалений для медичного страхування. У разі, якщо окремі відмовлено покриття, або прийме рішення про скасування застосування до його затвердження, повернення буде виданий, якщо кредитна карта була доручена або перевести в готівку чек.

З споживачем, що відповідає за процес оцінки та застосування для індивідуального медичного страхування, немає ніяких причин для занепокоєння про те, щоб таке медичне страхування догляду.