спеціальні страхові тарифи для військовослужбовців

Військовослужбовці часто доводиться пристосовуватися до швидкої зміни планів. Може бути, ви розгорнуті. Може бути, ви тільки що перевели в нову базу. Незалежно від того, в чому причина, вашим головним завданням є Вашої родини.

На жаль, маленькі проблеми ниття, як страхування потрібно мати справу з також. Якщо ви залишали сім’ю, ви повинні переконатися, що на них поширюються і платежі увійти на часі. Якщо ви самотні, вам доведеться або скасувати Вашу страхову або домовитися про оплату, поки вас немає.

Принаймні, це те, що ви думали.

Деякі страхові компанії насправді мають спеціальну політику для військовослужбовців і жінок, і їх транспортних засобів, звичайно.
готує вашу інформацію

Існує кілька основних інформацію компанії повинні знати, від вас.

класифікація

Вони збираються потрібно знати, якщо ви зазначені як активні, стриманий, або у відставці.

Час боргу

Якщо ви знаєте, коли ви будете з країни на дійсній військовій службі і коли ви або хтось інший буде користуватися транспортним засобом, страхові компанії хочуть знати.

ризиків і лих

Якщо ви збираєтеся їздити в іншій частині світу чи країні, переконайтеся, що ви покриття для специфічних ризиків, як торнадо, урагани, мусонний, тайфунів, землетрусів, пожеж, повеней, вивержень вулканів, і навіть вандалізму.

франшиз

Як і будь-яка інша страховка, то вам потрібно знати, як висока франшиза, яку ви готові заплатити. Пам’ятайте, чим вище ви можете піти, тим нижче ваші премії буде. Просто переконайтеся, що встановлена ​​франшиза гроші в сторону, коли вам це потрібно.

спеціальних навичок і умінь

Якщо у вас є конкретні навчання, коли справа доходить до водіння, не соромтеся, дайте знати страховика. Відзначити вниз якої спеціальної підготовки або програм, які ви взяли участь і бути готові надати сертифікат або якісь докази. Ви можете отримати знижку.
пункт екстреного розгортання

Якщо є шанс, що ви будете розгорнуті раптом, ви повинні знайти страховика, який має те, що називається пункт екстреного розгортання. З одним із них, ви будете мати набір спеціальних умов, щоб розібратися, що відбувається з вашою страховий поліс, якщо ви розгорнуті або передані в інший штат або країну. Ви можете бути в змозі припинити політику без штрафу.

Якщо ви плануєте по зберіганню транспортного засобу ви повинні бути розгорнуті, переконайтеся, що ви покрили зберігання. Це може заощадити гроші на страхування автомобіля, а також.
пошук постачальника

Військовослужбовці мають спеціальну опцію використання виділеного військової компанії для їх страхування. Однією з таких компаній є страхування державних службовців компанії, яка має спеціальне покриття, у тому числі страхування автомобіля-для військовослужбовців бойових та інших співробітників. Ці спеціальні компанії зможуть запропонувати нижчі ціни і більшої гнучкості. Тим не менш, він як і раніше варто перевірити, щоб побачити, якщо ви можете зберегти більше грошей.

Почніть з отримання деяких кошторис безкоштовно. Просто використовуйте ці цитати в якості керівних принципів про те, хто має найдешевші ціни. Ви як і раніше будете мати, щоб зробити деякі покликання навколо, якщо ви хочете переконатися, що ви дійсно отримуєте найкраще справу. Дайте найдешевший компаній кільце і запитати про військові ціноутворення.

Як і має бути, Америка найкраща отримати кращі пропозиції на страхування автомобіля.