спеціальні пропозиції зі страхування життя пропонують військовослужбовців

Галузі страхування життя повідомило зростання числа британських солдатів виймаючи нещасних випадків і поліси страхування життя. Багато хто вважає, що це пов’язано з невизначеною середовищі, в якій багато обслуговуючого персоналу в даний час працюють.

За останні п’ять років члени британські збройні сили виявилися службу в зонах військових дій, таких як Ірак і Афганістан, і не з чуток знаю, ризики, з якими вони стикаються. Крім того, вони бачили руйнівні наслідки, що смерть в період роботи може мати на сім’ю або стрес і напруга життя з травми, отримані в бою.

Інші люди вважають, що зростання пояснюється солдати стають стурбовані тим, що вони не будуть належним чином дбали, якщо вони отримують травми, борючись. Компенсація оплати аутів солдатів у цій ситуації були бідними в минулому. Страхування від нещасних випадків є одним із способів поповнення цього фонду для забезпечення якості життя. Однак солдатів пов’язана з високими ризиками і часто стикаються з проблемами забезпечення економічно ефективних угод страхування.

Для того, щоб боротися з цим, Міністерство оборони (МО) сказав, що британські солдати будуть запропоновані спеціальні страхування життя, що фактори ризику виникнення тероризму і збирається на війну. Ця нова страхування життя покликана забезпечити індивідуальне політики для обслуговуючого персоналу той час як збереження їх премій до аналогічного рівня політик запропонував цивільних осіб. Це буде тільки страховий поліс у своєму роді, і буде доступна кожному діючим членом збройних сил незалежно від рангу або полку. Раніше премії зі страхування життя були дуже дорогими для військовослужбовців Міністерства оборони, але знайшла компанію підписати нові політики з деякою премією вартістю близько шести фунтів.

Багато персоналом раді з переїздом, а ймовірність бути розміщені на Операційна зона зростання в останні роки. Збройні сили домоглися скорочення персоналу протягом останніх двадцяти років означає, що число чоловіків і жінок і тільки для активних боргу знизився, і, отже, є ймовірність, що розміщені в зоні бойових дій може бути вище. У той час як військовослужбовці навчаються йти на війну, вони все ще працюють в умовах високих ризиків, які можуть призвести до травм або навіть смерті. Пошук поліс страхування життя, що буде забезпечувати свою сім’ю має статися гірше, означає, що вони можуть працювати в цих областях відчувають себе більш впевненими в майбутньому своїх сімей.

За даними Асоціації британських страховиків, військовослужбовці завжди були в змозі купити поліси страхування життя і тисячі вже вивезли захисту. Однак це дуже важко знайти конкурентну цитати, як тільки хтось знаходиться під готовності до оперативного розгортання. Деякі страховики навіть закрили свої схеми страхування життя, щоб заявники після того, як було оголошено, що британська армія буде йти на війну в Іраку. Маючи схему з урахуванням страхування життя, який розуміє середовища, в якій працюють обслуговуючого персоналу дозволить більшій кількості людей, щоб мати можливість отримати кришку і забезпечити деяку частину розуму в невизначеному клімату.