сперечалися ваш автомобіль страхового відшкодування

Багато страхових компаній авто рекламувати свої послуги, як допомога вам заощадити багато грошей, але багато страхові компанії, що тільки бовтається приманку перед вами, щоб заманити вас в роблячи їх гроші, використовуючи свої послуги. Коли мова йде про час, щоб подати позов, є цілий ряд документів, які повинні бути заповнені, тяганини, щоб спробувати видертися, і цілий ряд інших вимог, які просто роблять його занадто важко насправді отримати виплату.

Часто страхові компанії просто не будуть платити стільки, скільки вони повинні, і буде тільки розщедритися на символічну плату, яка навіть не наблизилися до покриття збитку, який вони повинні бути покриття. Використовуйте наступні рекомендації, якщо вам трапиться бути змушені звернутися в страхову компанію:

1. Зв’яжіться з незалежним агентом оцінки, які можуть надати фахову оцінку. Використання незалежного оцінювача гарантує, що він або вона не буде залежати від страхової компанії, і дасть вам чесну оцінку вашого автомобіля.

2. Коли оцінки були завершені, отримати оцінювача представити копію звіту для себе і страхової компанії.

3. Якщо ви можете врегулювати спір мирним, це набагато краще і менш офіційні, ніж арбітраж. Найм посередника для розгляду доповіді від оцінювача є хорошим способом, щоб отримати пропозицію на кращий і найпростіший спосіб піти про врегулювання претензій автострахування спору. Ваш посередник тільки дасть неофіційні рекомендації щодо кращих способів, щоб закрити ваша справа. Використання посередника означає, що ви не маєте до дії неофіційний рада, яка він чи вона може надати. Це не було б у випадку з арбітражем.

4. Якщо посередництво не вдалося, арбітраж є наступний крок. У цьому випадку адвокат буде мати справу з суперечкою, це означає, що доведеться здавати будь-яку форму докази, які ви придбали, щоб ваш адвокат. Можливо, вам доведеться знайти свідків, і ви також повинні подати звіт незалежного оцінювача. Якщо арбітраж займається, ви повинні будете в точності дотримуватися визначення арбітра, як правляча буде остаточним.

5. У деяких випадках ви виявите, що страхова компанія буде продовжувати відмовити у виплаті, навіть один раз наказують це зробити, арбітра. Якщо це відбудеться, то це буде до вас, щоб взяти на себе страхову компанію до суду і судитися з ними за суму боргу. Як ви б експертну оцінку від посередника, правляча арбітром, більшість суддів збираються нагородити ваші права. Вирішивши піти цим шляхом і подати до суду на страхову компанію, означає, що ви повинні мати дуже хороший юрист. Ваша страхова компанія буде мати різкий юристи, що працюють на них, єдина роль, щоб отримати страховиків з того, щоб заплатити.

Якщо ви сперечалися Вашу претензію, знайте, що це може бути дуже дорогим процесом. Вам потрібно буде найняти посередника і арбітра, і, можливо, адвокат, якщо справи йдуть занадто далеко. Вам потрібно буде переконатися, що будь-яка сума, яку ви, ймовірно, отримують через суд збирається покрити всі ваші витрати.