союзи повернутися з доступних податку реформи страхування здоров’я

Профспілки були одні з найсильніших прихильників реформи охорони здоров’я. Профспілки відіграють ключову роль у президентській кампанії Барака Обами і переїхала з ним на одній з головних внутрішніх його адміністрації пріоритетів. Під час ранньої стадії переговорів, чиновники навіть погодився на спірне акцизного податку на дорогі плани медичного страхування. Багато членів Союзу користуються такі плани, які є більш повними від більшості стандартних планів. Їх переваги, як правило, більш щедрими, ніж ті, які доступні людям з індивідуального медичного страхування, або не перебувають у профспілці працівників з спонсорованих роботодавцем медичного страхування.

Біля однієї з десяти американців є членом профспілки, більшість з яких працюють у державному секторі. Як членство в профспілках скоротилося, населення зросло незастрахованих. Спад і супроводжуючі його звільнень зробило ситуацію ще гірше. Адміністрація Обами прагне забезпечити доступ до недорогого медичного страхування до десятків мільйонів людей, у кого їх немає, але це, очевидно, буде дорогим. Збільшення дефіциту витрат, а також збільшення податку на прибуток на тих, складає більше $ 250 000 на рік і скорочень Medicare, було запропоновано, щоб покрити витрати. Проте всі ці варіанти є політично непопулярними і недостатні.

Тому адміністрація та профспілкові керівники погодилися податку на сімейні та індивідуальні поліси страхування здоров’я вартістю понад певного порогу на рік. 40%-ний податок був включений в законопроект, прийнятий Сенатом у грудні, але в Білому домі поступливішим договірна Умови для профспілок. Швидше за все, вони погодилися в податкову значною мірою з політичних причин – шукав розташування для майбутнього трудового законодавства, – але також висловилися на підтримку спільних цілей реформи охорони здоров’я. Насправді, кілька великих спілок, таких, як SEIU, закликав і організували протести на користь суспільного вибору.

Минулого місяця, була попередня домовленість: профспілки отримали б національним медичним страхуванням валютного ринку з субсидіями, а також більш суворі покарання стягуються до роботодавців, які не пропонують медичну страховку. В обмін на це вони погодяться податку на дорогі плани медичного страхування. В даний час медичне страхування є звільнення від податків для роботодавців. Акцизного податку, що були б сплачені медичних страхових компаній, сподівався вселити їм запропонувати (і для споживачів на вибір) більш доступні варіанти медичного страхування.

Однак політичний клімат змінився. Перемога Республіканської Скотта Брауна в штаті Массачусетс позачергових виборах означає, що будь-які реформи доступного страхування здоров’я, який проходить, ймовірно, буде набагато скромніше. Браун допомагав у його тріумф члени профспілки, історично Демократичної демографічні, які проголосували на його користь. Багато з них вважають, що їх власне медичне страхування буде змінюватися в гіршу сторону: замість того щоб працювати на скорочення відходів та адміністративні витрати підпадають під податкову поріг, медичні страхові компанії, ймовірно, підвищення франшизи і доплат, а не. Деякі профспілкові лідери тепер відчуваю, що вони будуть давати занадто багато для зменшену законодавства. Тим часом, політики, як в палаті представників і сенаті плачуть фол.

Яким фонду адміністрація Обами доступним реформи медичного страхування зараз? Одним з варіантів є розширення податкової Medicare заробітної плати на дивіденди, приріст капіталу та інші доходи від інвестицій, хоча деякі вважають, що таким чином буде перешкоджати інвестиціям. У будь-якому випадку, акцизний податок, здається, близький до смерті.