соціальної відповідальності господаря

Ну, це той час року знову. У нас День Подяки в останній четвер листопада, і ми ніколи не раніше оговтався від цього, коли Різдво на нас. А для тих, хто ще живий, є ще одна можливість, щоб відсвяткувати Новим Роком. Дійсно, статистика показує, що ми більше пити протягом найближчих декількох тижнів, ніж у будь який інший час протягом протягом року. Звичайно, є пікніки, коли кілька друзів прийти і випити пива, але це сезон у хорошому настрої і, часто, надмірне споживання алкоголю. Так що ласкаво просимо в світі, що розвивається соціальної відповідальності господаря. Давайте припустимо, що це очевидно, одним з ваших гостей партії серйозно стані алкогольного сп’яніння, але ви продовжувати поставляти більше алкоголю, і не в змозі зупинити це особа, що намагається, щоб їхати додому. Після того як на шосе, цей драйвер, що беруть участь в дорожньо-транспортній пригоді і серйозно ранить інших людей.

Відповідно до закону в халатності, ви несете відповідальність, якщо це осяжному п’яний може їздити і поранити третьої особи. Ця область відповідальності розпочався під магазин драм актів, які зробили барменів відповідальності, якщо п’яні клієнти поранених по дорозі додому. Суди продовжив відповідальності від комерційних продавців до соціальної господарями, які отримують спирт далеко. У будь-якому випадку, водій зможе покинути і представляє високий ризик для широкої публіки. Давайте почнемо в Нью-Джерсі, де соціальні господар служив гість тринадцять напоїв на годину і дозволив йому їзди. Через кілька хвилин, він був залучений в лобовому зіткненні. Господар був притягнутий до відповідальності. У 1986 році нові законодавці скоротили Джерсі відповідальності мало. Якщо крові вміст алкоголю нижче 0,15, господар звільняється від відповідальності.

Досвід в Нью-Джерсі являє собою загальну картину суди намагаються поширити принципи звичайну недбалість до соціальних господарів і законодавці чинять опір, як в Каліфорнії, штат Айова, Міннесота і Орегон. Але загальне право як і раніше представляють собою загальну загрозу соціальної господарями, які має намір надавати своїм гостям продовжувати пити, а потім відігнати.

Для цих цілей, ми повинні підтвердити тезу, що ця відповідальність не поширюється або вашої повною ціною або дешевої політикою страхування автомобілів. Насправді, ви повинні дуже уважно стежити за вашою політики домовласників чи третій положення про відповідальність партії покриття такого роду ситуації. Повідомлення, отже, не може бути ясніше. Чи є це “святковий сезон” пиття або просто загальне партії, необхідно ввести обмеження на кількість алкоголю ви служите вашим гостям. Якщо ви можете бачити, що хтось напивається, ви обоє повинні припинити обслуговувати все більше і забрати ключі. Дайте час для людей, щоб протверезіти, перш ніж дозволити їм піти. Це може означати, даючи їжу або пропонує вільний потік чорної кави. Якщо є найменший сумнів у вашому розумі, ви повинні викликати таксі, щоб забрати їх додому. Не тільки ви зможете бути порятунку життя людей, Ви також можете бути уникаючи Великий юридичний позов проти вас і вашої родини. Пам’ятайте, якщо ваш гість має тільки дешеве страхування автомобіля, ви будете на лінії вогню, коли вимога великий. Захисти себе!