смішно (і зростання) цін на газ отримання тебе от що робити

Іпотечна криза, ціни на продукти харчування зростають, бензин коштує через дах – Ви відчуваєте, що вас фінансово стиснув на кожному кроці? Ось кілька простих речей, які ви можете зробити про деякі з ваших авто витрати:

Економія грошей на насоси

Повільні речі вниз трохи

На більшості основних магістралей США і автострад, допустима швидкість руху обмежена для автомобілів і мотоциклів, як правило, між 55-75 миль / год Якщо у вас є трохи привести ногу, ви повинні знати, що збільшення швидкості дійсно підвищує ваші автомобілі споживання газу відповідно. Водіння на 20% швидше, ніж оголошене межа збільшується споживання газу приблизно на 20%, а також. Подумайте про це, із зростанням цін на сьогоднішньому газ, ви дійсно хочете бути покупка 20% більше газу?

використовувати круїз-контроль

Урядам сайту “www.fueleconomy.gov” припускає, що використання круїз-контролю на трасі допомагає підтримувати постійну швидкість і, в більшості випадків, буде економити газ. Також раджу використовувати Overdrive Gears Тому що, коли ви використовуєте овердрайв передача, обороти двигуна вашого автомобіля виходить з ладу. Це економить газ і знижує знос двигуна. Ви будете економити газ, охорона навколишнього середовища і в кінцевому рахунку свої важко зароблені долари.

Розслабтеся, живуть довше і насолоджуйтеся поїздкою

Агресивне водіння, як і швидкого прискорення, прискорення і різкого гальмування збільшується споживання бензину на 37%, за даними недавнього дослідження, проведеного природних ресурсів Канади. Неймовірно, але це також було повідомлено, що агресивне водіння місто отримує тільки вам, де ви хочете піти близько 2 ½ хвилини швидше на 60-хвилинну поїздку. 37% більше газу купить?? Це багато, щоб заплатити за так мало часу збережені, Dontcha думаєте?

Чи є ваш автомобіль насправді чужий комори ”

Хоча це може здатися зручним місцем для зберігання певних речей, зводячи до мінімуму кількість “матеріалу” Ви тримаєте у вашому автомобілі можна заощадити значну кількість газових грошей. За оцінками Міністерства енергетики США, що на кожні додаткові 100 фунтів, що ви навколо вантажівки в вашому автомобілі, ви збільшуєте споживання газу приблизно на 1-2%. Це дійсно може скласти з плином часу.

Нікуди не дінеться і все ще горить безліч дорогих газ?

Здається дурним констатувати очевидне, але … Ви отримуєте 0 миль на галон, якщо ваш автомобіль працює на холостому ходу. Ви можете просто вимкнути двигун машини, якщо ви не рухається на деякий час. Замість холостого ходу при очікуванні у фаст-фуд-диск вікно, чому б не залишити машину і йти всередину? Це часто набагато швидше, який буде подано в будь-якому випадку, і ви повинні знати, що на холостому ходу в рядок вгору для більше 10 секунд, спалює більше газу, ніж повторним запуском двигуна буде. Використовуйте цей рада мудро, і ваша економія бензину буде монтувати.

У хорошому стані і налагоджений автомобіль споживає менше палива

Ваше авто був розроблений для оптимальної роботи з певним мінімальним вимогам на місці. Якщо ці мінімальні вимоги не будуть виконані, ваші автомобілі паливної ефективності страждає.

Розглянемо наступний приклад:
• Підтримка вашої шини накачані може поліпшити ваш пробіг газу приблизно на 3,3 відсотка.
• автомобіля або в фільтр зберігає забруднення та пошкодження внутрішньої частини вашого двигуна, і це допомагає двигуну працювати більш ефективно. Заміна брудний повітряний фільтр може поліпшити пробіг газу Вашого автомобіля на цілих 10 відсотків.
• Ви можете поліпшити пробіг газу Вашого автомобіля на 1-2 відсотків, використовуючи рекомендовані марки виробника моторного масла. Використання молодших класів не тільки зашкодить двигун, але зашкодить ваш гаманець, а також, у вигляді набагато більш дорогим, заправленого в насосі.

Менше їздити – набагато менше, якщо ви можете

Тепер ми знаємо, що це не для всіх, але для багатьох з нас, це не тільки життєздатним варіантом, але це може привести до деяких чудовим переваги стороні, якщо обробляються коректно. Набагато краще здоров’я і фітнес-рівня може бути нашим, якщо ми вибрали замість пішки або на велосипеді по можливості, а не за кермом абсолютно скрізь. Інші варіанти спільне використання автомобілів з іншими (може бути великим для вашої соціального життя) – або скорочення вашу поїздку – як про один з цих нових скутерів, які отримує, як 80 миль на галон?

Всі жарти в сторону, більшість з нас міг їздити набагато менше, йти трохи більше, і ми всі були б набагато краще для нього.

Дешевше Автострахування? – Так, це дуже можливо,

З цінами на газ через дах, економлячи гроші на насоси реальна гарячою темою в ці дні, але ви повинні знати, що є ще один автомобіль (вибачте за каламбур) варто поглянути на значну економію витрат, де ваш авто турбує. Це легко зробити, як правило, нічого не варто, але трохи вашого часу, щоб зробити, і більшість людей все ще не знають, скільки грошей може бути збережений.

Чи знаєте ви, що ціни на страхування можуть і відрізнятися один від одного страховика Страховик – для в основному той же охоплення? Тільки ходити по магазинах навколо для вашого авто страхування та отримання цитати з декількох страхових компаній ви знаєте ви отримуєте найкращий тариф на страхування автомобіля. Не платіть більше, ніж потрібно – по магазинах навколо для вашого поліса страхування автомобіля. Якщо у вас є кілька хвилин, порівняти свої нинішні темпи Автострахування з кількома конкуруючими пропозиціями просто зараз. Натисніть на: дешеве страхування автомобілів, щоб почати. Це може бути кращим 5-ти хвилинах інвестиційного рішення ви робите протягом усього року.