слабкий основам страхової справи

Управління малим підприємством може бути жорстким, в той час і більшість підприємств працюють тонка грань між тим вигідніше і отримати збитки. Ці вузькі поля залишити малого бізнесу дуже вразливі до ризику втрат у результаті нещасних випадків, крадіжки або судових позовів. Мінімізація ризику має важливе значення для власників малого бізнесу і адекватне страхування є важливим рішенням для цього. Бізнес страхування забезпечує захист, коли ваш продукт або послуга не вдається, коли хтось отримує травму на вашу власність, коли злодій пішов з офісні комп’ютери або коли водій врізається автомобіль компанії.

Отримання права тип і суму покриття є непростим завданням для більшості людей. У результаті багато малі підприємства знаходяться або в стадії страхувальника, застрахованої або більше найгірше не застраховані взагалі для життєво важливих ризиків. Вид бізнесу ви працюєте і види продукції та послуги ви пропонуєте в чому визначить вид страхування вам потрібно. Загалом, малого бізнесу необхідно поєднання наступних типів політик:

страхування цивільної відповідальності

Цей тип страхового поліса захищає ваш бізнес від судових позовів, пов’язаних з збитків, заподіяних вашому бізнесу або травми, люди на вашій території бізнесу.

Страхування професійної відповідальності

Якщо ви професіонал, як бухгалтер, інвестиційний консультант, податковий консультант або навіть страховий брокер то вам обов’язково треба розглянути питання про прийняття цього типу страхового поліса. Він захищає Вас від збитків, які можуть мати місце, якщо клієнт позивати за порадою або послуги, які, можливо, призвели до клієнта втратити гроші. Страхування професійної відповідальності покриває судові витрати, судові збори і платить розрахунків ви повинні бути визнані відповідальними.

дроворуба компенсації

У багатьох країнах існують правила, які роблять страхового відшкодування дроворуба обов’язковою, але навіть якщо це не так, цей вид страхування може покривати травми, у той час як ваші співробітники на роботі.

припинення діяльності

Якщо щось трапиться, як вогонь на вашій території і ви повинні залишатися закритими протягом значної кількості днів, тижнів або місяців, цей вид страхування буде охоплювати ваші фіксовані витрати, такі як оренда, комунальні послуги і податки. Маючи, щоб покрити ці витрати в той час як бізнес не отримання доходу матиме катастрофічні наслідки без належного страхування.

Страхування будівель

Так само, як з домашньою Страхування будівель цього типу поліс покриває витрати на відновлення пошкоджених або фіксації офісні приміщення в результаті пожежі, пошкодження водою або аналогічний захід.

бізнес автострахування

Це схоже на звичайному страхуванні автомобіля, але зазвичай відрізняється з точки зору водіїв, передбачених у політиці. Так як кілька різних людей зазвичай використовують бізнес-автомобіля політику з кількома водіями, як правило, необхідно. Якщо бізнес працює багато транспортних засобів, то флоту страхування не потрібно.

Якщо ви не знаєте про вашу потреби малого страховий бізнес, то життєво важливо, що ви звернетеся страховий брокер, який експерт у страхування малого бізнесу. Страховий брокер буде мати можливість аналізувати послуг вашого бізнесу, продуктів і видів діяльності для того, щоб визначити, де ваші зонах високого ризику є і надати вам політики для покриття цього ризику. Брокер також зможете джерела кілька цитат страхування для вас для того, щоб знайти гарну угоду.