скільки іпотечний платіж страхового захисту придбати

Іпотечний Оплата страхового захисту (ІПМТ) є приватною страховий поліс призначений для покриття виплати іпотечного кредиту повинен страхувальник страждає аварії, хвороби або безробіття. Особи розгляді ІПМТ є можливість покривати свої щомісячні платежі повному кредиту і пов’язаних з ними витрат будинку (як в певних межах). Скільки ІПМТ кришку окремих виймає повинна залежати від власного фінансового стану, і їх ставлення до ризику. Нижче перераховані фактори необхідно враховувати при прийнятті рішення, скільки іпотечний платіж страхового захисту вивезти.

Всього щомісячні платежі по кредиту та супутні витрати

При прийнятті рішення, скільки охоплює вивезти є два обмеження, природно, мінімальне покриття нуля і максимального покриття повної щомісячний платіж по кредиту та пов’язані з цим витрати. У верхній частині прямої осіб платіж по кредиту також можуть страховика 25 відсотків додатково за пов’язані з цим витрати, такі як комунальні послуги, місцеві податки і галузі страхування житла. Таким чином, максимум, що може бути застрахований на 125 відсотків щомісячні іпотечні платежі по кредиту (природно це обмежуються максимальним лімітом в кришці).

Компанія забезпечила страхування

Це іноді трапляється, що фірма працює для окремих надає їм страхового захисту доходів. Дохід захист забезпечує страховий захист осіб доходи, виплати, якщо страхувальник не горить працездатність внаслідок хвороби або травми. У цьому випадку нещасних випадків і хвороб компонент політики ІПМТ можете бути виключена зовсім, як виплати по кредиту можуть бути покриті політики захисту доходів. Однак надмірність компонент політики все ще може бути вийнятий як окремий політики.

Компанія допомогу з хвороби

Більшість компаній будуть платити певний рівень хвороби, якщо їх працівник від роботи у зв’язку з хворобою або травмою. Питання в тому, що хворі платять тільки триває протягом короткого періоду часу, і не всі роботодавці платять повну зарплату допомогу з хвороби. Якщо роботодавець виплачує допомогу по хвороби повному потім окремі розгляді ІПМТ повинні встановити відкладений період їхньої політики дорівнює довжині їх допомоги по хвороби. Якщо зменшення кількості допомоги по хвороби виплачується роботодавцем людина може розглянути поповнення їх допомоги по хвороби з кришкою ІПМТ але, як кришка ІПМТ не може бути збільшена як тільки хворий платіжний період закінчується, напевно, краще брати повний іпотечного покриття від початок політики.

економія

Це може бути так, що у людини є значна кількість заощаджень. У цьому випадку оплати страхового захисту іпотечного не може бути необхідним. Тим не менш, подивився на інший спосіб, ІПМТ можуть бути використані не страховиком щомісячних платежів іпотечного кредиту, але і страховиком, сімейні заощадження не звикати платити за ці виплати. Середнього випадку буде де ІПМТ кришка була вивезена поповнити проте велика частина платежів по кредиту може бути за доступною ціною з заощаджень.

Таким чином, при прийнятті рішення, скільки іпотечний платіж страхового захисту вивезти важливо враховувати загальний потенційної відповідальності (щомісячні виплати по іпотеці, а також пов’язані з цим витрати будинку), компанія забезпечила страхування, допомоги по хвороби та сімейні заощадження. Природно, ІПМТ обійдеться в суму з точки зору щомісячних премій, і тому люди повинні розглянути те, що фінансовий ризик вони будуть поставлені під якщо вони втратять роботу або бути не в змозі працювати з причини нещасного випадку або хвороби і порівняти, що ризики у вартість премій У роблять свій вибір кришкою.