скільки страхування життя мені дійсно потрібно

Один з найбільш важливих питань, яке задають при наданні допомоги людям з страхування життя “, скільки страхування життя мені дійсно потрібно?”

Є багато змінних в цій темі і немає жодного кращого методу або формули. Існують, проте, ряд констант, що більшість фінансових професій буде дивитися. Те, що я хотів би зробити, так це забезпечити керівництво, яке допоможе вам підготуватися до зустрічі з агентом страхування або фінансового консультанта. Я напишу другу частину цієї статті, яка покаже вам метод, щоб використовувати цю зібраних даних обчислити для себе, скільки страхування життя вам може знадобитися.

У двох словах мета зробити крок назад і уявити собі ланцюг подій, які розгортатимуться після смерті одного з членів сім’ї. Деякі люди можуть почати планування, маючи тверде уявлення про їх цілі і завдання. Однак багато інших, просто є відчуття, що щось необхідно. Ви можете почати свій особистий аналіз, задаючи собі:

• Яка ваша найважливіша мета для вашої родини?
• Найважливіше фінансові цілі для вашої родини?
• Де ви сьогодні на тайм-лінії для досягнення цих цілей.

Ось деякі відправні точки, щоб допомогти вам зібрати інформацію, яка вам знадобиться.
• Першим кроком є ​​прийняття фінансових знімок вашої нинішньої ситуації.
• Подумайте про можливі медичних витрат, які не можуть бути охоплені поточним медичним страхуванням.
• Перелік ваших утриманців і прийняти рішення про вашу майбутню мети їх потребам.
• Виберіть кількості, достатній дохід для сім’ї постраждалих.
• Яка ваша терпимість до ризику?
• Терміни необхідність цього страхування.

Ми розглянемо кожен з цих пунктів по одному за раз, щоб ви знали, що інформація повинна бути зібрана. Отримай ноутбук і конверт, щоб записати ваші висновки і навіть зробити копії документів з іменами і номери рахунків підтверджуючих документів. Після цього повинні бути збережені в коробці банк, пожежобезпечний або альтернативні безпечні місця, які можуть бути використані в майбутньому в разі смерті чи катастрофи.

Щоденний огляд фінансових
Скільки грошей у вас є і де вона відбулася. Прикладами можуть бути CD, грошового ринку або ощадні рахунки або, може бути акції, облігації, пайові інвестиційні фонди або ануїтетів. А як щодо нерухомості, таких як ваша особиста резиденція, другий будинок або інвестувати в нерухомість.
Тепер подивимося на іншу сторону картини і список все, що ви повинні. Кредитна картка заборгованості, іпотека, кредитна лінія, автокредити і кредити школі. Найпростіший спосіб, щоб допомогти вам зробити цей список є зібрати всі свої рахунки і банківських виписок за останні кілька місяців і подивитися, що облікові записи були платити кожен місяць. Дізнайтеся, скільки залишилося на кожному з цих рахунків. Запишіть свої цілі, номери рахунків і чиї імена знаходяться на рахунках.

Остаточний медичні витрати
Ваша медична страховка покриває більшість ситуацій, які прийдуть. Є кілька подій, які можуть являти собою баланс з тим, що вони будуть охоплювати. Що робити, якщо смерть не є раптовим. Експериментальні препарати можна було б використовувати у разі тривалої хвороби. Довгострокова допомога з догляду та медичного, можливо, були необхідні. Деякі з них можуть бути покриті альтернативних планів страхування, якщо не ми підберемо фігуру в кінці, щоб потенційно покрити ці потреби.

утриманців
Перелічіть ваші утриманці та їхні дні народження. Які ваші цілі для них? Ви хочете, щоб покрити їх навчання? І як довго? Через скільки років коледж або училище? Які багато витрати на їх справжню освіту. Якщо вона закінчується, що буде тільки один з батьків, що б бути вартість дитячий садок або школу після відходу, щоб для одного батька працюють.

вижили доходу
Що рівень життя ваша мета у залишилися в живих членів сім’ї. Ви хочете, щоб вони залишилися в тому ж будинку та районі, або вони будуть переїхати, де витрати різні. Якщо є рух в іншому місті або навіть жити разом з іншими членами сім’ї вартість може бути різною.

ризик
Яка ваша особиста ситуація, коли справа доходить до ризику. Яке ваше інвестиційної експертизи та толерантність до ризику. Чи можете ви спати ночами, не знаючи, де фондовий ринок буде вранці. Чи є всі ваші гроші в ощадний рахунок з якоїсь причини.

термін
Як довго ви хочете це освітлення. Це, щоб покрити конкретний кредит або цілей, які будуть потрібні тільки на 5, 10 або 15 років? Це тільки для покриття іпотеки або тільки поки діти не виходьте з дому? Ви хочете це назавжди, навіть у свій пенсійний вік? Ви хочете грошової вартості, пов’язані з страхування життя?

Ця стаття призначена, щоб допомогти вам зібрати дані, щоб підготувати для відвідування з страхового агента або фінансового консультанта. Це перша частина з серії статей, які будуть включати в себе конкретну форму, яка може бути використана в якості збирача даних і статті про те, як ви можете використовувати цю інформацію для обчислення для себе важливе питання про те, скільки страхування життя ви.

Луї молоток Майстри фінансів Willamette університету і допомагає клієнтам в якості страхового агента з 1986 року.