скільки страхування автомобіля ви повинні купити

Скільки страхування слід купувати? Будь страховий агент гідні їх солі скаже вам, що ви повинні купити стільки, скільки ви можете собі дозволити. Хоча це хороше правило, мова йде про так корисна, як Рада фондових брокерів, щоб купити дешево і продавати дорого. Це може бути здоровою логікою, але це не вам трохи ближче до обгрунтоване рішення. Є кілька фільтрів, які потребують розгляду того, щоб зробити, що обгрунтоване рішення. По-перше, що таке держава необхідного мінімального покриття, де ви живете? По-друге, те, що робить мінімальним покриттям? По-третє, те, що інші покриття надається і чи можете ви собі це дозволити? І, по-четверте, те, що ви захищаєте?

Що мінімумів охоплює?

Тепер, коли ви знаєте, що ваша держава вимагає, що ти насправді покриті на цей раз ви купуєте мінімум? Використання покриття визначень, які слідують, знайти типи покриття необхідних і подивитися, що ваша держава каже, прийнятого мінімуму.

охоплення визначення

тілесних ушкоджень відповідальності
Обкладинки чужі тілесні ушкодження або смерть, для яких ви несете відповідальність. Він також передбачає судовий захист, якщо інша сторона в аварії подає позов проти вас. Претензії за нанесення тілесних ушкоджень може бути для таких речей, як медичні рахунки, втрату доходів або біль і страждання. У випадку серйозної аварії, ви хочете досить страхового покриття рішення проти вас в позові, не ставлячи під загрозу ваші особисті активи. Нанесення тілесних ушкоджень відповідальності покриває травми людей, а не автомобіля. Таким чином, це гарна ідея, щоб мати такий же рівень охоплення для всіх ваших машин. Тілесні ушкодження відповідальності не охоплювати вас або інших людей на ваші політики. Охоплення обмежений умовами, що містяться в політиці.

всеосяжного фізичного пошкодження покриття
Обкладинки вашого автомобіля, а іноді й інших транспортних засобів, ви можете бути за кермом за збитки в результаті аварій, крім зіткнення. Наприклад, комплексне страхування покриває пошкодження вашого автомобіля в разі його крадіжки, або постраждалих від повені, пожежі або тварин. Платить, щоб виправити ваш автомобіль менше франшизи ви виберете. Щоб зберегти свої премії низький, вибрати в якості високою франшизою, як ви відчували себе комфортно платити зі своєї кишені. Охоплення обмежений умовами, що містяться в політиці.

зіткнення освітлення
Обкладинки пошкодження вашого автомобіля, коли ваш автомобіль хіти, або постраждали від, іншого транспортного засобу або іншого об’єкта. Платить, щоб виправити ваш автомобіль менше франшизи ви виберете. Щоб зберегти свої премії низький, вибрати в якості великої франшизою, як ви відчували себе комфортно платити зі своєї кишені. Для більш старих автомобілів, розглянути можливість видалення цього покриття, так як охоплення зазвичай обмежується грошової вартості вашого автомобіля. Охоплення обмежений умовами, що містяться в політиці.

медичні платежі
Покриває медичні витрати для вас і ваших пасажирів поранені в аварії. Там також може бути охоплення, якщо як пішохід автомобіля ранить вас. Не важливо, хто винен. Охоплення обмежений умовами, що містяться в політиці.

незастрахованих охоплення автомобіліста
Обкладинки тілесні ушкодження Вас і Ваших пасажирів, коли інша людина не має страховки або не вистачає страхування в аварії, що це не ваша вина. У деяких штатах, є також незастрахованих охоплення автомобіліста для пошкодження вашого автомобіля. Враховуючи велику кількість незастрахованих автомобілістів, це дуже важливо мати покриття, навіть у державах з безвинно страхування. Охоплення обмежений умовами, що містяться в політиці

особисті охоплення захисту травми
Обкладинки в заданих межах, медичні, лікарняні та похоронні витрати Застрахованої, інші в своїх транспортних засобів і пішоходів вразила його. Базове покриття для власних травми застрахованої особи на першій партійній основі, без урахування провини. Він доступний тільки в деяких штатах.

відповідальності матеріального збитку
Охоплює вас, якщо ваш автомобіль пошкодження чужого майна. Зазвичай це їх автомобіль, але він може бути паркан, будинок або будь-яке інше майно, пошкоджене в результаті нещасного випадку. Вона також надає вам правовий захист, якщо інша сторона подає позов проти вас. Це гарна ідея, щоб купити достатню кількість цього страхування для покриття суми збитку Вашого автомобіля може зробити з іншим транспортним засобом або об’єктом. Охоплення обмежений умовами, що містяться в політиці.

Прокат автомобілів відшкодування
Обкладинки орендувати автомобіль, якщо ваш автомобіль не на ходу або під час ваш автомобіль знаходиться в ремонті через критої аварії.

Що ще доступно і чи можете ви собі це дозволити?

Можливо, ви зіткнетеся з охопленням і думаю: «Мені потрібно це, але це не вимагає закон”, коли ви були розгляді охоплення визначення? Швидше за все, ви зробили. Чи може ваш бюджет дозволити собі додаткові витрати на ці гарантії? Або, може бути, ближче до справи, чи можете ви дозволити собі не мати ці додаткові заходи захисту? У CarInsurance.com легко отримати кілька цитат все одним клацанням миші. А під час процесу цитування, це просто додати або видалити покриття побачити, як додаткове покриття вплине на ваш бюджет.

Що ви захищаєте?

Які активи повинні бути захищені від відділилися якщо ви заподіяти шкоду або збиток?
А) Ваш автомобіль сам. Якщо це грає важливу позитивну роль, або принаймні банк ви повинні гроші так думає, то вам потрібно буде всеосяжною і зіткнення.
B) свій власний капітал. У вас є величезний власний капітал захистити. Якщо це так, або отримати його зі свого імені та в траст або купити всі страхові ви можете. Якщо у вас мало або нічого, щоб захистити, то ви можете отримати, все менше і все ще нести фінансову відповідальність.

Тим не менше, після того як ви визначите, скільки, щоб отримати захист, завжди запитують, скільки ще це на наступний рівень вище. Дуже часто ви можете отримати значно більш широке охоплення для дуже низькою ціною.

Страхування автомобіля є не кричущі. Там немає ніякого “вау” фактор, і протилежного статі не буде вражений розміром вашої політики. Але, не маючи достатньо може бути різниця між фінансової стабільності та фінансового краху. За те, що його цінність, CarInsurance.com знаходить фінансову стабільність неймовірно привабливим.