скільки платити за страхування автомобілів

Авто страхування є одним з найбільш важливих інвестицій, що водій може зробити. Чому? Застраховані водій може заощадити тисячі доларів, після того як вони потрапили в аварію. Є багато водіїв, проте, хто не розуміє, що саме робить автострахування і тому, вони вибирають не купувати.

Що автострахування платити? Основна мета авто страхування, щоб захистити водія, який потрапив в аварію, за які вони у вині. Іншими словами, нещасний випадок, який вони викликали. Це включає в себе нещасні випадки, спричинені необережна їзда в негоду, перевищення швидкості, проїзд на червоне світло, в результаті аварії несправність корабля … список можна продовжувати і продовжувати. Такі нещасні випадки можуть привести тисячі доларів збитку їх транспортного засобу, інший транспортний засіб (с), а громадської та особистої власності, що, можливо, брали участь. Ремонт в цьому випадку зазвичай повинні бути зроблені швидко, і більшість людей не мають таких грошей, що лежать навколо.

Авто страхування також допоможе платити за медичні витрати іншого водія. Перша допомоги після аварії може коштувати понад п’ятсот доларів, особливо якщо рентген або магнітно-резонансну томографію необхідні або кістки повинні бути встановлені і чавуну. Знову ж, більшість водіїв не можуть дозволити собі платити п’ятсот доларів витрат іншої людини. Вони зазвичай мають достатньо своїх власних! Авто страхові компанії будуть платити частину своїх витрат, сума яких визначається для водія, коли вони купують їх політики.

Коли водій купує політику вони також будуть мати можливість додати всеосяжний і страховку. Комплексне страхування буде платити за збиток, нанесений автомобілю водія, якщо він пошкоджений в результаті природних подій повені чи буревію. Більшість людей не знають, що їх страховка не поширюється на ці події, поки не стало надто пізно.

Страховку платить за пошкодження автомобіля водія, якщо вони несуть відповідальність за нещасний випадок. Страхування відповідальності буде платити за збиток, який вони викликають, але вони будуть нести відповідальність за свої власні ремонт. Зіткнення допоможе платити за ці ремонти, а якщо автомобіль повинен бути склали (це означає, що пошкоджень автомобіля більше, ніж коштує автомобіль) страхова компанія відшкодує водієві повний Синій балансової вартості свого автомобіля. Авто страховий поліс може також забезпечити покриття на оренду автомобіля, зводячи до мінімуму втрати часу в результаті відсутності транспортних засобів.

Нарешті, деякі авто страхові поліси забезпечить середнє медичне страхування та страхування життя для забезпечення медичних рахунків водія, втрачений час від роботи і, в тому випадку, аварії виявляється фатальним, страхування життя для сімейного водія. Він може також включати положення, яке дозволяє жертві отримати догляд на дому, якщо це виявиться необхідним, життєво важливе значення для водіїв, які можуть стати інвалідами внаслідок нещасного випадку, але не мають адекватного медичного страхування.

Авто страхування є життєво важливим для водіїв, запобігаючи їх змушені на межі банкрутства після аварії. З безліччю компаній, що пропонують страхування автомобілів по всьому світу, не повинно бути ніяких причин для будь-якого водія продовжити рух незастрахованих.