скільки охоплення страхування автомобіля потрібно

Дилема власників автомобілів є те, що вони хочуть отримати достатнє охоплення, але вони не хочуть платити великі премії. Авто страхування, як і будь-який продукт. Якщо ви хочете отримати більше, ви повинні платити більше. Так як ціни страхування автомобіля змінюватися в залежності від різних страхових компаній, бажано, щоб перевірити продукти, пропоновані кількома страховиками. Але ціна не повинна бути ваш самотній вирішальним фактором при виборі страхових полісів.

порівняння страхових продуктів

Нагадати про важливість покупки страхових продуктів. Це вимагає часу, але воно того варто, тому що ви прийшли б кращим рішенням, і краще рішення може часто роблять вам заощадити сотні доларів. Не залишайте без уваги навіть невеликі відмінності в щомісячних премій, тому що невелика різниця може накопичуватися велику щорічну економію.

знаючи страхової потрібно

Зараз більш важливе питання в тому, скільки автострахування вам потрібно. Державна політика в галузі автострахування повинні бути прийняті до уваги. Таким чином, ви повинні визначити, який вид страхування вашої держави потрібно для автомобілів, якими ви володієте. Прочитайте посібник з виданої Національної асоціації страхових комісарів. Більшість держав вимагає авто поліс, який покриває травми і відповідальність матеріальний збиток. Деякі держави вимагають політики, яка дає Вам право на відшкодування збитків та травм, якщо ваш автомобіль вдарив інший автомобіль.
Якщо ваш автомобіль знаходиться на автокредитів, ваш кредитор може вимагати або зіткнення або необхідного страхового покриття. Останнє дуже дорогі, але у вас немає вибору, якщо ваш кредитор вимагає такого типу покриття.
До цього часу, ви зрозуміли, що ваші уподобання самі по собі не визначають вид страхування, щоб купити. Однак, ви можете зробити свій вибір залежно від типу авто страхового поліса ви повинні отримати. Перед тим, як піти на дешеве страхування автомобіля, ви повинні дізнатися, якщо це політика необхідний для вас. Будьте обережні, тому що дешевий страховий поліс може виявитися дійсно дешево.

різні типи покриття

Існують різні типи покриття. Страхування відповідальності страхує вас за шкоду, заподіяну іншою стороною під час аварії. Наприклад, якщо ви зіткнетеся з чужого автомобіля, ваша страхова компанія повинна заплатити за збиток, який автомобіля, але ви будете піклуватися про пошкодження вашого автомобіля. Якщо ви хочете, щоб компанія виплатила за пошкодження вашого автомобіля, ви можете отримати покриття страховки. Це покриття дає вам право на відшкодування, якщо ваш автомобіль буде пошкоджений в результаті зіткнення з іншим автомобілем або з об’єктом.
Деякі пошкодження не викликані зіткненням. Якщо Ваш автомобіль пошкоджений в результаті пожежі або повені, ні страхування цивільної відповідальності, ні зіткнення освітлення дає Вам право на відшкодування. Ось чому деякі люди купують повне страхування автомобіля, яке не покриває збитки в результаті зіткнення.

Вирішенні питання про право Покриття

Ви можете отримати додатковий страховий захист, ніж потрібно державою ви живете, але вибрати те, що вам потрібно. Якщо ви живете в схильних до повеней області, але ви менш імовірно, будуть залучені в автокатастрофу, ви можете вибрати для повного охоплення замість зіткнення освітлення.