скільки охоплення придбати

Скільки покриття авто, щоб купити найпоширеніший питання, більшість автовласників запитати, коли справа доходить до покупки страхового поліса. Простої відповіді на це питання купує стільки, скільки ви можете собі дозволити, і стільки, скільки ваш автомобіль дійсно потрібно. Але, звичайно, суми будуть значно відрізнятися від тих, хто має зовсім нові автомобілі класу середніх і тих, хто їздить старих транспортних засобів або купити свій перший страховий поліс.

Водії, які ще більш старих транспортних засобів або низької вартості автомобілів, дуже ймовірно, переплачувати за їх страхового покриття. Це тому, що більшість полісів нести середньої кількості всеосяжний охоплення, які підходять для нових автомобілів середини діапазону і пов’язані з купівельною вартістю автомобіля. Але час проходить, і вартість Вашого автомобіля зменшує кількість всеосяжний охоплення як правило, вище фактичної суми вам потрібно. Те ж саме стосується транспортних засобів з низьким вартості, яка спочатку мають більш низьке значення, ніж середній автомобіль.

Незалежно від вашої юридичної або фінансової ситуації ви за законом зобов’язані нести мінімальні суми покриття з вашою політикою, видані Вашим місцевим законодавством держави. Мінімальні суми відрізняються від одного стану до іншого, але в цілому вони представляють собою мінімальну суму грошей, які будуть потрібні, щоб заплатити за пошкодження або травми ви поставили третій особі під час водіння автомобіля.

Тим не менше, більшість експертів страхового виступаємо за те, ви купуєте більше ніж ваша держава вимагає, щоб забезпечити вам достатньо покриття для серйозної аварії. Кращий спосіб дізнатися, приблизна сума покриття ви хотіли б мати з вашою політикою є аналіз ваших місцевих медичних і витрати на ремонт. Це дасть вам гарне уявлення про те, скільки охоплення включити.

Якщо ваш автомобіль стоїть багато чи ви фінансували за рахунок кредиту, ви можете придбати додаткові всеосяжні і зіткнення освітлення для того, щоб платити за речі, як крадіжки, бурі, пожежі, стихійних лих та інших обставин. У більшості випадків ваш кредитор зажадає від вас купити додаткові види та обсяги охоплення, так що читати ваші кредитного договору ретельно, перш ніж шукати дешеве страхування автомобіля.

У випадку, якщо ви живете в місці, де автомобілі часто крадіжки або вандалізму, які мають всеосяжний охоплення авто є обов’язковим. Звичайно, ви отримаєте більш високі страхування автомобіля котирування жити в такому місці, але вартість все одно буде менше, ніж збиток, який ви будете мати справу з тим, якщо ваш автомобіль отримує акт вандалізму, і ви не маєте страхування для покриття її.

Незважаючи на те, що автоматичне покриття з законом повинен керувати транспортним засобом, є багато водіїв, які там не мають взагалі ніякого освітлення. Дорожньо-транспортних пригод з таким водієм означає, що ваші травми і пошкодження не будуть покриті, оскільки немає ніякої політики платять за відповідальність іншої сторони. Тобто, де незастрахованих / недострахуватися автомобіліста охоплення виявляється дійсно корисним. Якщо у вас є додаткові гроші, щоб витратити, переконайтеся, що у вас є цей тип покриття, як це буде дуже корисно, коли в аварію з такими безвідповідальними водія.

Якщо ваша мета полягає дешеве страхування автомобілів, але ви все ще хочете, щоб мати розумну кількість охоплення, підвищення вашої франшизи, і ви отримаєте дуже хороший курс. Просто переконайтеся, що у вас завжди є суму, яку ви вказати, як франшиза, як ви будете мати потребу в цьому, щоб заплатити за витрати до політики ногами дюйма