скільки охоплення на

Там немає нічого захоплюючого, цікавого або захоплюючого про страхування автомобіля однієї і багато з вас, безумовно, згоден з цим. А з урахуванням того, де ви живете це може бути як невеликий шматок або великий шматок вашого сімейного бюджету.

Найбільш часто задається питання про страхування автотранспортних засобів, ймовірно, той, про страхової суми, яка повинна бути включена. Будь-який професійний страховий агент буде рекомендувати вам отримувати як багато охоплення, як ви можете платити. І хоча ця рада не відчуває нестачі в здоровому сенсі це практичне застосування не дуже відрізняється від ради ріелторської купувати стільки життєвого простору, як ви можете собі дозволити. Логічно, але абсолютно марно, так як ви не отримаєте точну кількість рекомендується для покупки. Ви повинні враховувати ряд факторів, для того, щоб прийняти правильне рішення. Перш за все ви повинні навчитися місцевого мінімальна кількість охоплення, необхідного у вашому штаті. Тоді у вас є, щоб дослідити те, що про те, що мінімальна використовується. І в кінці ви повинні проаналізувати, які ваші конкретні потреби страхування.

Що державою мінімуму в області ви живете?

Краще джерело, щоб дізнатися вимоги державних мінімальних це ваш стан страхового відділу. Інший хороший джерело безліч сайтів, де ви можете отримати авто страхування котирування онлайн – Зазвичай вони ці мінімуми для вашої зручності.

Державний мінімумів зазвичай виражаються в наступному вигляді – 20/40/10, де 20 відноситься до тілесних ушкоджень відповідальності для однієї людини ($ 20 000), 40 – до тілесних ушкоджень для всієї аварії ($ 40 000) і 10 стендів за $ 10000 на нерухомість ушкодження.

Невже держава мінімального достатньо?

Це не дуже важко визначити, чи є ваша мінімумів стані досить, щоб мати адекватні і дешеві авто страхування. Просто аналізувати медичні та витрати на ремонт у вашому регіоні і подивитися, якщо кількість базове покриття достатньо для покриття витрат, не вимагаючи нічого платити зі своєї кишені. У більшості випадків мінімальні суми не достатньо, але це не правило великого пальця. Якщо ви живете в районі з низьким витратам на ремонт та медичної це може бути тільки правильний суми носити з вашого авто страхування.

Що ще мені потрібно?

Є багато типів покриття, які не входять до складу Перелік державних вимог ви можете купити додатково у свого провайдера. З одного боку, ви будете платити більш високу премію при купівлі додаткового покриття з вашою політикою, і це безумовно не спосіб отримати дешеві авто страхування. З іншого боку, вам може знадобитися певний тип покриття, якщо ризик того, що пошкодження дуже високий у вашому районі. Припустимо, ви живете в місці, де паводки. Ви хотіли б купити повені покриття для вашого транспортного засобу, як це не робить частиною стандартного пакету охоплення.

Які ваші потреби страхування?

Це, мабуть, найважливіший аспект будь-якої страхової процедури. Ви повинні визначити, що пункт вашого страхування є і те, що ви дійсно хочете захистити. Чи є зовнішній вигляд вашого автомобіля дійсно важливо? Або ви турбуєтеся про його зміст? А як щодо злодійства? Спробуйте думати про речі, найбільш важливі для вас у вашому автомобілі і застрахуватися саме ці речі. Це найефективніший спосіб отримати потрібну кількість, якщо страхове покриття вам потрібно.