скільки охоплення вважається досить

Говорячи про страхування автомобіля це безперечно сама захоплююча тема для обговорення. Зазвичай це займає частину вашого сімейного бюджету і відповідно до місцем ви живете, що частина може бути більше або менше.

Але найважливіше питання тут в тому, наскільки страхове покриття необхідно придбати? Хоча більшість страхових агентів скаже вам, щоб купити стільки, скільки ви можете собі дозволити, це не найоптимальніше, що потрібно зробити. Звичайно, наявність великої кількості покриття дасть вам деяку частину розуму, але ви дійсно повинні витратити всі ці гроші на страховку? Якщо ви хочете мати достатнє охоплення за справедливою ціною Є деякі речі, які слід враховувати при прийнятті рішення про кількість охоплення: державні вимоги, мінімальне покриття, варіанти покриття та ваших особистих потреб.

Державні вимоги

Всі держави мають різні мінімальні суми покриття здійснюватиметься з вашою політикою для того, щоб вона відповідала вимогам. Щоб дізнатися, які вимоги встановлені у вашому штаті, працювати в Інтернеті або зв’яжіться з відділом державного страхування. Державний мінімумів звичайно представляються в наступному вигляді: 25/50/20. Перші дві цифри відносяться до тілесних ушкоджень, що політика повинна носити, де перше число означає, що $ 25 000 на людину, а другий – $ 50 000 за аварію. Третє число означає $ 20 000 від майнової обов’язки ушкодження.

Мінімальні покриття

Коли ви дізналися державні вимоги тепер прийшов час, щоб побачити, що мінімальне покриття робить дійсно платите, і це буде досить, щоб покрити вас, якщо щось трапиться. Кращий спосіб зробити це, щоб дізнатися, що є, і медичні витрати на ремонт у вашому регіоні і порівняти їх із сумою покриття ви отримаєте. Якщо ви виявите, що мінімальна допомога не покриє ваші витрати в повному обсязі, ви повинні отримати більше у випадку, якщо ви не хочете платити за медичні витрати або матеріальний збиток зі своєї кишені.

Варіанти покриття

Ви можете виявити, що є багато варіантів покриття, які не включені в стандартний страховий поліс і не вимагає від державних законів. Тим не менш, деякі з цих типів покриття може бути дуже корисно для певних ситуацій і певних місцях. Наприклад, маючи повені покриття для вашого автомобіля буде дуже корисна в районі з частими повенями або сильними зливами. Дізнайтеся, які типи покриття доступні і додатково отримати ті, які вам дійсно потрібні, тому що немає ніякого реального сенсу в покупці покриття від пошкоджень під час землетрусів, якщо ви їдете в область без сейсмічної активності.

Ваші особисті потреби

Який автомобіль ви охоплює? Скільки йому років? Скільки грошей ви витрачаєте на Автострахування? Всі ці питання, пов’язані з вашим особистим потребам. При порівнянні котирування страхування автомобіля Ви повинні помістити ваші особисті потреби і отримати першу політику, яка відповідає вашим індивідуальним вимогам. Ось чому, перш ніж вихід в Інтернет і шукає вигідні котирування страхування автомобіля, ви повинні спочатку визначити, що ваш є потреби. Є багато варіантів пропонується з авто страхування, і це дійсно легко потрапити в те, що ви дійсно не потрібно, платити додаткові гроші за це. Для того щоб уникнути такої помилки магазин тільки відповідно до ваших вимог, а не реклами. Таким чином, ви зможете отримати тільки право сума покриття за правильну ціну.