скільки має моєї будиночок бути застраховані

Купівля відпочинку каравану значні інвестиції потребують захисту і спокою надаються Статичні караван страхування. У сумному випадку, якщо ваш будинок відпочинку знищені, як ви не бути застрахований в недостатній мірі? Скільки потрібно застрахувати свій караван свято вдома? Є кілька факторів, які слід враховувати, що не менш вартість будь-якого видалення сміття і повторного розміщенні заміни. У відповідь на ці побоювання, Щит Всього страхування представили деякі важливі поради, щоб і ваша сума застрахована відповідає, і основа вашого страхового покриття Статичні Караван відповідний вашим потребам.

Перед заміною будь-якого будинку відпочинку можна розташувати, залишки зруйнованого будинку повинні бути вилучені. Існують суворі екологічні норми, регулюючі спосіб це відбувається. Вартість вивозу сміття відповідно до правил, може бути високою і варіює залежно від місцевих зборів (зазвичай від £ 2000 до £ 5000 в залежності від площі).

Коли ви дивитеся на літературу будинки відпочинку виробника пам’ятаю зазначені ціни, ймовірно, будуть “франко-завод”. “Вибір точок цін” може бути значно більше, оскільки у вас є обов’язки постачання для транспортування будь-яких заміни або будинок для відпочинку на свято караван-парк. Там буде також бути більш додаткового обов’язку встановити свій будинок для відпочинку на вашому полі і підключити його до мережі послуг, таких як вода і електрика. Не забувайте, комісійні з продажу будь-якого власника парку, який може додати більше 30% до ціни виробника.

Твій парк власник повинен бути в змозі підтвердити ймовірну вартість для вивезення сміття, доставки, повторне розміщення витрати і додаткові збори вони роблять.

Більшість страхових компаній пропонують два типи покриття: нове за старе (також відомий як відновлення) або ринкової вартості (відомий як відшкодування), але для старих установок, опція часто обмежується ринковою вартістю.

З нове за старе важливо, що ви страхуєте за вартість нової заміни або найближчий еквівалент тобто нової вартості, що поставляється вам ваш власник парку або виробником (що більше). До цього необхідно додати резерву з розчищення ділянки, вивезення сміття, доставка і повторного розміщення необхідних у разі повної втрати. Ви повинні також додати нові витрати на будь-які господарські будівлі, розширень і інших доповнень, наприклад, структурні веранди, настилів і балкон кроків.

З ринкової вартості, структура вашого заміського будинку повинні бути застраховані на вартість заміни використовував того ж віку і стану з урахуванням зносу, розриву та зносу. Знову ж робити знижку на розчищенні ділянки, вивезення сміття, доставка і повторне розміщення витрати. Для будь-яких господарських будівель або інших структурних поліпшень застосовувати їх ринкової вартості.

Важливо, щоб ви забезпечують належного рівня страхової суми, щоб уникнути можливості будь-якого неповного застосування страти (іноді називають середнім). Якщо сума вашого відпочинку вдома застраховані не представляє повну вартість заміни, страховик буде платити тільки в тій же пропорції збитки або шкоду, страхова сума становить від повного відновної вартості.

Якщо вам потрібні додаткові вказівки ваш страховик повинен мати Керівництво скло на наметове Значення, які докладно як торгівлі, так і в роздріб поточних значень стандартних Великобританії проводиться будинків відпочинку.

Натисніть тут для отримання конкурентоспроможних онлайн статичного цитатою страхування караван з Щит Всього страхування, одним з найбільш швидкозростаючих Великобританії постачальників парк будинок, будиночок відпочинку каравану і страхуванням.