скільки коштує професійного страхового відшкодування вартості

Холдинг стабільну роботу просто не вистачає в наші дні. Фінансова стабільність досягається шляхом створення бізнесу. Більшість людей мають тенденцію створювати компанії залежно від їх області ноу-хау, для самоочевидним причин. Один з них, ви можете почати бізнес на основі часткової зайнятості. Ви можете встановити свої власні час і бути своїм власним босом. Два, ви вже експерт. Це буде легко для вас план і намітити бізнесу.

Але стати експертом не гарантує, що ви не будете робити помилки. Щоб захистити себе від скарг на ці види помилок, ви повинні бути застраховані. Ідеальний страхування для вас буде “про страхування професійної відповідальності” також відомий як страхової гарантії, страхування або PI Страхування професійної відповідальності.

Що страхування професійної відповідальності (PI страхування)?
Цей вид страхування покриває вас, а також вашу компанію в опозиції до потенційних збитків або можуть бути понести для вирішення у вас було / запропонували незадоволених клієнтів з тієї причини, що в халатності, як незадовільний обслуговування ви або ваші співробітники за умови, що змушує клієнтів «втрата, можливо фізично або financially1, порушення прав інтелектуальної власності для ілюстрації авторські права, шкода або втрату даних ваших клієнтів, або ви підготували крадіжки або на 1 вашого работніков2.

Як я і мій бізнес бути охоплені?
Страхування професійної відповідальності покриє всі витрати, понесені від позовів, поданих від вас вашого споживача, а також, покриває витрати ви будете нести навіть щоразу, коли ви програєте.

Страхування професійної відповідальності забезпечує також забезпечить страхових виплат до клієнтів, перш ніж вона результатах судових позовів. Профілактика і раніше ключем.

яким дозволено Страхування професійної відповідальності?
Службове бізнес-професіоналів, як архітектори, інженери, бухгалтери, фінансові експерти, приватні / інвестиційні банкіри, веб-розробники, маркетологи, художники, письменники, лікарі, медичні / медичних працівників і т.д. (підприємства, поставляючи консультування, укладання контрактів, і транспорт) може можливо придбати професійні страхового відшкодування.

Що ви можете отримати від страхування професійної відповідальності?
Підприємства покриті до позовів і збитки, понесені у зв’язку з позовами або недбалості вас або ваших співробітників. Це може бути більш вигідним для компаній, які мають численні співробітники або робочі місця, які ви не можете контролювати на кожен день заснування.
Ви охоплені навіть відразу після того, як до теперішнього часу поставила сервіс для Ваших клієнтів протягом численних років.

Майте на думки, Страхування професійної відповідальності як правило, охоплює на “претензії виробництва основі». Це означає, що ви тільки застрахована тих пір, поки існує політика. Підготувати з вашим страховиком для покриття нових претензій на вашу пенсію або закриття організації.

У разі зміни страховика, ви, може бути, попросити вашого застарілого страховика, щоб організувати для нових заяв на попередній служби (стоки) або попросити свого нового страховика, якщо вони згодні, щоб покрити, що для вас (зворотний) 2.

Як ви можете захистити себе від судових позовів або потребує професійного страхового відшкодування?
Зробіть в глибину угоду рішень. Каскадний відповідальність і обов’язки ви будете робити для ваших клієнтів і їх страхового захисту, повинні там бути будь-якими. Розкривати всі можливі труднощі, яких ви зустрінете. Уточнити все, що ваш клієнт повинен розуміти, перш надання послуги.
Підтримувати хороші програми подачі і переконайтеся, що кожна річ добре documented3. Всі ви повинні бути організовані і зберігаються в безпечне місце.
Будьте відкриті спеціально разом з вашими клієнтами. Документи повинні бути представлені по відношенню до споживача і бути впевненим, щоб отримати роботу за скаргами, як скоро, так як вона виникає.

Де я можу знайти Страхування професійної відповідальності провайдера?
Шукайте професійного агента, концентруючись на Страхування професійної відповідальності, на місцевому рівні.
Переконайтеся, що ви зверніться до страхової корпорації, якщо вони пропонують ці види послуг.
Запитайте урядове агентство, яке ручкою реєстрацій і дозволів компаній. Вони часто мають списки постачальників і страхові установи, які надають PI страхування.
Ви також можете виконувати пошук в Інтернеті і знайдіть PI страхових компаній у вашому районі, і попросити котирування страхування PI.

Скільки про страхування професійної відповідальності вартість?
Це залежатиме від вашого покриття (мінімальний або максимальний розмір страхового плану). Страхові тарифи, ймовірно, буде близько 0,5% – 1% від покриття.