скільки користі

Рік боротьби приводу того, щоб прийняти законопроект реформування галузі охорони здоров’я тільки що прийшов до кінця. Президент Обама підписав цей закон. Тепер все, що потрібно зробити, це сидіти склавши руки і чекати, щоб побачити, чи буде він доставити більш досконалого і справедливого послуги більш населення. На даний момент, трохи чесності в порядку. Служба охорони здоров’я США була порушена на деякий час і все, що покращує це можна тільки вітати. Республіканська партія, тим не менше, мають законні заклопотаності з приводу вартості. Ми тільки починаємо відновлюватися після глибокої рецесії. Безробіття все ще знаходиться на рекордно високою. Державний борг зростає як великий уряд намагається тримати банки на плаву і стимулювати бізнес, щоб почати наймати знову. Так що, якщо ця реформа призводить до зростання боргу, вартість може прийти до переважують вигоди. Різні нібито незалежних державних установ стверджують, реформи будуть фактично зменшити державний борг. На жаль, вгадати, що станеться в майбутньому ніколи не виробляє надійні результати. Все, що ми можемо зробити, це почекати і подивитися.

Одним з ключових пунктів продажу для реформи було число людей без страховки. Демократи були постояти за соціальну справедливість – ідея, що держава повинна забезпечити охорону здоров’я для максимального числа людей. Різні номери були кинуті навколо. Є очевидно близько 45 мільйонів незастрахованих дорослих. Близько 31 або 32 мільйонів з цих людей тепер можуть отримати вид покриття. Де всі ці цифри беруться і як вони надійні? Ми почали з переписом. Який, як передбачається, щоб сказати нам, скільки людей є в США, так що уряд може приймати розумні плани, щоб забезпечити всі послуги та зручності, які їм потрібні. На жаль, дані перепису тепер старий і не цілком надійна. Не кожен хоче вважати, або, якщо загнали в кут, не кожен говорить правду. Але це дає нам відправну точку. Ми виключаємо дітей і літніх людей уже в Medicare. Це число дорослих, які могли б плани в галузі охорони здоров’я. Страхові компанії не повідомляли про кількість страхувальників та осіб, зарахованих у планах роботодавців. Сума вирахування дає нам оцінку незастрахованих. Отже, хто буде мати право на страховку? Ну, великий уряд очікує близько 24 мільйонів чоловік, щоб купити охоплення через нові обміни страхування. Ще 16 мільйонів, як очікується, приєднається Medicaid. Більше дітей, чиї батьки не можуть претендувати на допомогу приєднається чіпа. За винятком насправді ніхто не знає напевно, хто ці люди. Єдиним ясним забезпечення розрізу, яка була дана є забезпечення нелегальних іммігрантів дорослих не пустять у здоров’ї ринку.

Простіше кажучи, жодне з чисел ви бачите в засобах масової інформації не може дійсно бути пояснено або. Кожен, хто хоче отримати доступ до доступним медичне страхування просто доведеться встати і погодитися бути підраховані. Якщо вони відповідають критеріям, на дохід і не мають страховки за умови їх роботодавцем, вони потенційно право на отримання допомоги. Якщо витрати на охорону здоров’я можна управляти, все більше людей, безсумнівно, буде приведена в дешеві плани медичного страхування. Він як і раніше відчувати брак загальне охоплення, але, в капіталістичній країні, ми не хочемо нічого так соціалістичної. Там завжди повинно бути переможених, так що решта з нас вважаються переможцями.