скільки домовласника страхування Чи хочу я, щоб мати

Вирішіть, скільки страхових придбати для вашого нового прямокутного житла не до кінця часу кидають виклик. Реальність така, що існує безліч можливих маршрутів, і яка перевірить самих втішних для вас є дуже власної справи. Є деякі речі, зазвичай її можна.

Якщо ви купуєте будинок через заздалегідь кредиту джерело вашого кредиту, відомих як заставодавця, майже напевно зажадає, щоб ви берете домовласників страхування в достатній мірі, щоб принаймні, зробити його впевнені, що у виникненні болю або знищення Ви зможете погасити прес вперед.

У поточній грошово-кредитної ситуації легко цінувати турботу будь-який кредит джерела б відносно кредиту, який більше не є назад унікальні властивості. Справжній кілька випадків, в яких заставодавець відмовиться від хочемо для страхування домовласників, але зазвичай лише тоді, коли основні партії / площ досить дорогий, щоб компенсувати оцінки кредиту. Побудовано будинок коштує більше, ніж земля, і це залежить від обставин, які рідко застосовується.

Хороший план страхування повинен охоплювати відновної вартості для будинку і його вмісту. Це не схожі стоїть так як реальна вартість конструкції. Іноді ремонт може бути дорожче, ніж ціна продажу самої будівлі через додаткових грошей, необхідних для матеріалів та робочої сили.

Якщо ви задоволені обмежити страхові легким значення, ймовірно, але буде потрібно точна модифікація договору. Те ж саме застосовується, якщо ви хочете використовувати найстарішою формою відшкодування, що охоплюють конкретні ризики, а не більш зазвичай використовується широка справа, що мають справу з самим суд.

Як тільки ви визначили на основних плану, ви повинні думати допоміжних аспектів ви хочете додається. Якщо присутні господарські будівлі, сараї, комори, майстерні, окремі гаражі, елінги і т.п., вам необхідно позиціонувати за їхні репортажі також. охоплюють конкретні ризики, а не частіше використовується широке охоплення, що має справу із самими подіями.

Страхове покриття також може бути розширена за рахунок витрат на оренду Ви можете понести, коли ви позбавлені використовуючи ваші власні будинки, а також ймовірний дохід вашої може заробити тим, що випустив частину вашого майна в оренду.

Ці питання мають фундаментальне значення. Якщо у вашому будинку самовідданого варто, але у вас є скрипка Страдіварі, і будинок згорить, втрата будинку може бути абсолютно другорядне значення в порівнянні з значенням на скрипці.

Маючи сильних духом варто вашого майна і ціною заміни, ви вимагаєте, щоб дотримуватися Конвенцію встановити, які винятку кришку спілкування намагається стверджувати, і те, що ліки, які ви можете зробити, якщо ви з тими незграбними винятків.

Середній винятку рішення різних проблем, таких як природні землі або основи змінюється, або нещастя викликані не помітити. У деяких наприклад виключені суб’єкти можуть бути адреси через незначні політиці, як і у випадку тремору кришку в Каліфорнії.

На основі питань, цитати і політика порівняння ви можете визначити ваші homeoweners страхування.