скрутне становище зі страхування життя

Ми всі знаємо, що в якийсь момент в нашому житті розумним, що потрібно зробити, щоб купити деякі страхування життя. У деяких людей є певні ідеї про тип і кількості, необхідній для задоволення своїх потреб. Інші знаходять себе у прийнятті рішень дилеми. Ці люди не знають, скільки купити або який тип …

Ви можете сказати, найпростіший шлях це запитати агента зі страхування життя. Якщо ви знаєте, авторитетний, який продає за високий рейтинг компанії, то піти на це. Якщо вас немає, то ось декілька порад, які можуть виявитися корисними.

Страхування однієї особи потребує

Якщо ви самотні, то сума страхування життя необхідно, так це те, що це буде коштувати, щоб погасити останні витрати, включаючи витрати на поховання. Я маю на увазі такі речі, як погашення заборгованості, які можуть залишити кохану людину з носом. Адвокати збори і податки на спадщину також повинні бути включені.

потреби в шлюбі з дітьми

Одружених потреби інша справа, особливо якщо Є дітям. Обоє батьків працюють, найчастіше, в сьогоднішньому світі. Як допомогти з підтримкою домашнього господарства. Якщо один з батьків вмирає серйозні фінансові проблеми можуть вступити в гру. Незалежно від того, чи ні доходу йде в рахунках повинні бути виконані. Оренди або іпотечного кредиту повинна бути сплачена, що залишилися в живих повинні їсти, і вони також повинні носити одяг. Вони будуть продовжувати потребують автомобіля, а також достатніх коштів для оплати рахунків за комунальні послуги.

Кожна дитина сьогодні участь у чомусь. Це може бути якимось видом спорту або іншої позакласної діяльності. Всі ці речі коштують грошей.

Те, що ви повинні думати про те, що вартість життя, для конкретної сім’ї, не збирається змінюватися дуже багато, тому що одним з годувальників більше немає … якщо ця особа не дуже екстравагантно. Якщо він коштує $ 50 000, щоб жити зараз, наприклад це буде коштувати близько до такої кількості після чоловік помирає. Тому ми повинні придбати достатню страхування життя, щоб забезпечити продовження цього доходу особи після смерті.

Тепер, який тип страхування життя повинні ми купуємо. Термін страхування життя є улюбленим вибором, але є багато перспективних планів на вибір. Ось те, що ви робите. Вирішіть, як довго періоду вам знадобиться політики та купити політичному рівні термін, який буде відповідати, що Томе період.

Вашій молодшій дитині 12 років. Він / вона, як очікується, закінчити до 18 років, але ви також повинні зрозуміти, в 4 роки навчання в коледжі. Тому Ви повинні купити страховий поліс, які забезпечать достатній дохід до того як дитина віці 22 років. Ви також повинні додати суму, яка покриє витрати коледжу для всіх дітей, якщо ти помреш. Те ж саме стосується розгляду вашого чоловіка. 10-річний чи 15-річний термін політика буде піклуватися про цю ситуацію.

Ви також можете розглянути питання про надання страхування життя протягом тривалого періоду часу, так що тур чоловік також подбали. У цьому випадку ви можете придбати 30-річного терміну політики. Ви можете перетворити його в постійний план у певний період року, залежно від компанії ви маєте справу. З іншого боку, ви можете вибрати для покупки постійного політики, як все життя, універсальної життя, загальної життя змінної або змінною життя політику, яка дасть вам охоплення з самого початку і продовжувати протягом більш тривалого періоду.