скорочення витрат на страхування власник будинку

Чи знаєте ви, що Є способи, ви можете зробити для того, щоб знизити витрати, які відображали б на вашому домашньому цитатою страхування власника? Насправді, ви навіть можете заощадити близько двадцяти відсотків від загального обсягу страхових премій, якщо ви інтегрувати деякі необхідні процедури у Вашій діяльності домашнього господарства. Тим не менш, все більше людей заважають з можливою вартості ремонту і модернізації для того, щоб знизити вартість страхового поліса значно. Більшість з них вважають, що це зажадає більшої кількості своїх заощаджень для того, щоб внести необхідні зміни на дому.

Зниження вартості страхових премій не в основному покладаються на вирішення основних модифікацій і модернізацій на дому. Ви можете легко знизити вниз власник будинку страхування цитата виконавши кілька простих процедур, які можуть вплинути на страхування котирування вашого будинку. Деякі з цих методів може навіть бути включений у вашому процедури технічного обслуговування, зручне і в той же час захистити ваш будинок, не залежно від страхового покриття.

По-перше, ви можете негайно пролити частини страхової вартості власник будинку на момент, коли ви вибираєте які страхові плани, які ви повинні вибрати. Порівнюючи кілька цитат страхування, ви можете правильно проаналізувати відмінності між страхові тарифи, а також умови, які різних страхових запропонувати. До таким чином, ви зможете правильно вибрати, які покриття вам потрібно і особисто регулювати ціни, які відображали б на вашої страхової премії. Більшість покупців першого разу страхування не в змозі зробити це, і часто в кінцевому підсумку платити додаткові витрати на їх страхування.

Ви повинні завжди мати на увазі, що не всі вдома котирування страхування власника однакові. Більшість страхових компаній засновувати ваші премії на статус будинку або властивості, які ви хочете застрахувати. Таким чином, у вас є додаткові шанси на зменшення суми, яку ви повинні заплатити, зберігаючи ваш будинок належним чином або за рахунок інтеграції незначні оновлення на вашому домі. Ви також можете шукати компанії, які пропонують знижки для своїх клієнтів. Є кілька страхових компаній, які пропонують більш розумні знижки в порівнянні з іншими постачальниками таким чином, ви можете розширити пошук, коли мова заходить про пошук відповідного страхового поліса для вашого будинку.

Деякі з необхідних процедур, які можуть значно знизити власник будинку вартість страхування може включати належне технічне обслуговування та ведення домашнього господарства на вашу власність. Наявність надзвичайних інструментів на вашому будинку, таких як вогнегасники і детектори диму може значно зменшити суму премії вам потрібно оплатити. Це обладнання може зменшити збитки, які можуть виникнути на вашу власність таким чином, вона також зменшує ймовірність того, що ваш будинок буде пошкоджений серйозно. Більшість страхових компаній скоротити близько 10-15% від страхової вартості, якщо вони в змозі оцінити, що ваш будинок готується разі пожежі в будинку і має необхідне обладнання для мінімізації збитку. Маючи чином організовані Електричні схеми також може допомогти підвищити безпеку вашого будинку. Захист Вашого будинку від цих небажаних інцидентів може ефективно переконати своїх страхових агентів знизити вниз вартість страховки, що вони збираються, щоб оцінити для вашого будинку.