скорочення вашого мотоцикла страхової премії

Мотоцикл страхових премій розраховані на величезну кількість різних факторів і фігура, що ви отримуєте, є результатом дуже довгий і складний процес обчислень. Однак, є деякі ключові критерії, які можуть мати великий вплив на премію мотоцикл страхування, що ви отримаєте, як тільки ви постукав у всі ваші дані.

важливі моменти
• тип і значення велосипеда
• Вік Riders
• Там, де ви живете (поштовий індекс)
• Досвід верхової їзди і запису (наприклад переконання і вимоги)
• про відсутність у них претензій до досвіду
• Якщо велосипед в гараж
• безпека
• Тип обкладинки (всеосяжний, третя пожежа партії і крадіжки, третій особі тільки)

Тепер вершник явно не може змінити деякі з цих факторів, таких як вік і їх їзда запису, а інші недоцільно змін, наприклад, де живе вершника. Інші, хоча може бути змінено для забезпечення страхової премії мотоциклі вершник повинен заплатити зведена до мінімуму.

безпека
Це може мати великий вплив на розмір рахунку Страхування мотоциклів Ви будете платити Якщо велосипед новий / майже новий і високо цінуються, і може вплинути на премію сотні фунтів, і очевидно, що це простіше за все змінити. Таким чином, інвестиції в гарний пристрій безпеки може відразу вам заощадити гроші в перший рік в якості премії велосипед страхування може бути зменшена більш ніж на вартість пристрою.

тип покриття
Який тип покриття потрібно, це вибір вершника і вибору TPO або TPFT Замість всеосяжних може зменшити ваш мотоцикл страхової премії істотно умови, що ви все в порядку зі зниженою кришку. Для велосипедів найнижчого значення ТПО часто очевидним вибором.

GARAGING
У районах, де ризик крадіжки висока, наприклад, на забудованих міських районах і / або мотоцикл має високу вартість та / або є цінним велосипеді, потім можливість в гараж машину на ніч дозволить значно знизити будь-яких премій Страхування мотоциклів. Гараж, як правило, повинні бути замикається і цегельний, наприклад, дерев’яних або гофрованих конструкцій заліза, як правило, неприйнятно, і це звичайна практика для велосипеда, щоб бути завжди на ніч в гаражі, коли він знаходиться на майно пропонує.

Якщо у вас немає гаража ви знаєте, будь-який, хто робить, які будуть готові тримати ваш велосипед за одну ніч? Як правило, це прийнятно для страховиків. Подумайте, що зниження страхової премії велосипед!

Тип і значення велосипеда
Якщо ви ще не купили велосипед, то має сенс подумати про ймовірні розмір премії мотоцикл страхування ви будете платити, як ви вважаєте, ваші варіанти. Якщо вам не виповнилося 21, і особливо, якщо у вас немає ніяких претензій бонус, то будь-який вид спортивного мотоцикла не призведе до дуже високої велосипед страхової премії і потужнішим воно тим вище премія.

Для тих, хто тільки що отримав повну ліцензію, менш потужні середнього розміру “родстер”, таких як Honda Hornet або Suzuki Bandit призведе до набагато більш низькою страхової премії мотоцикла.

Якщо ви купуєте велосипед стартера і верхова їзда його на ТОС, і особливо, якщо ви не досягли 21 року, для забезпечення низького страхової премії скутер, купити старий велосипед низьким значенням (вартістю менше £ 1000) і застрахувати його ТПО.

Всі ці фактори, ви контролюєте і слід розглянути, якщо прагнуть знизити ваш мотоцикл страхової премії, оскільки вони є ті, які можуть зробити істотний вплив над тим, що ви будете в лапках. Є й інші, такі як пробіг на рік, або ж ви будете нести задньому сидінні, але їх вплив буде набагато менше.

Крім того, як зазначалося раніше, вік і водіння / їзда запис не може бути змінений (якщо ви вирішили бути нечесним і, а також морально сумнівні ви ризикуєте позову буде відмовлено, якщо ваша нечесність виявлені). Можна також вважати трохи різке рухаємо тільки зменшити премії мотоцикл страхування.