скоротити витрати 5 способів скоротити витрати зі страхування життя

1. Поняття мети страхування життя.

Метою страхування життя полягає в заміні вашого доходу, якщо ти помреш перш ніж він зможе створити достатніх фінансових активів. Так що, якщо у вас є хтось в залежності від вас, щоб заробити певну суму доходу протягом певного періоду часу, страхування життя є способом піти. Припустимо, ви молодий, 30-річний чоловік і ваша дружина перебування на дому мами. Ви практично не мають заощаджень, маленькі діти, іпотека, і деякі законопроекти, в результаті покупки меблів і техніки у створенні сім’ї. Якщо ви помрете, ваша сім’я буде фінансово спустошений. Ви є головним кандидатом на страхування життя. Таким чином, замість того щоб купувати поліс страхування на випадок смерті, ви берете дешевше 30-річний термін політики. Ви інвестуєте різницю між тим, що вся політика життя варто було б, і те, що ваші премії на термін політики. Давайте швидко вперед. Тепер 60 років. Діти вже виросли і закінчили школу, іпотечні та інші законопроекти були окупилися. За останні 30 років ви були здійснення регулярних інвестицій, які зросли до істотного гнізда яйце. На даний момент, не існує додаткова потреба в страхуванні життя. Страховий поліс, який ви взяли 30 років тому дало вам можливість виграти час, захищаючи свою сім’ю, поки ви були накопичувати заощадження.

З іншого боку, якщо ви самотні, що не утриманці або у відставці і живуть на інвестиції або пенсійного доходу, ви, ймовірно, не потрібно страхування життя.

2. Зберігати окремо від страхування інвестицій.

Одна з причин плутанини споживача про страхування життя є те, що деякі компанії Поєднувати інвестиції зі страхуванням життя. Для того, щоб зробити належні порівняння, має сенс тримати дві окремі, так як вони призначені для задоволення двох різних потреб.

Коли ми купуємо самі предмети, які ми розглянемо витрати на одиницю. Наприклад, коли ми купуємо яловичий фарш ми подивимося на вартість за фунт, коли ми купуємо бензин ми дивимося на ціну за галон. Коли ми розглядаємо терміну страхування життя, ми повинні дивитися на вартість за одиницю. Спосіб оцінити термін страхування життя полягає у визначенні вартості за $ 1000 охоплення.

Для того, щоб зробити це, ви розділите щорічну премію ви цитує суми покриття ви визначили, що вам потрібно. Наприклад, якщо ви вирішите, що вам потрібно $ 700 000 в охопленні і премія, яку ви вказані становить $ 3700, вартість $ 1000 покриття становитиме $ 5,28 ($ 3700 ÷ $ 700).

Використовуючи цей метод, ви готові, щоб порівняти ціни, не потрапивши в “фетиш” про прогнозований рівень віддачі від своїх інвестицій і цінність будівлі грошові кошти та інші терміни, які, як правило, спотворюють те, що ви дійсно намагаємося зробити – захистити свою сім’ю в випадку ти помреш, коли ви набираєте адекватні активи.

3. Купити терміну страхування.

Є два види політики: Термін і все життя (або постійні або грошової вартості). Термін чисто страхування протягом встановленої кількості років, 10, 15, 20 або 30, і це тільки платить з нагоди втрати годувальника. Все життя, з іншого боку, може забезпечити відсотків і дивідендів. З тих пір немає жодних дивідендів або інтерес, пов’язаний, терміну страхування, як правило, дешевше, ніж все життя.

Отже, чоловік у Порада № 1 було б краще купити відповідну кількість терміну страхування захистити свою сім’ю під час їх найбільш уразливий період. Він міг би інвестувати заощадження він зрозумів, не купуючи цілому по страхуванню життя і в щось на зразок акції взаємних фондів, що дозволить йому бути фінансово забезпеченим у подальшому житті.

4. Попросити заміну в рейтингу класу.

Припустимо, ви взяли з політики чотири роки тому, відразу після того, дізналися, що у вас був високий кров’яний тиск. Компанія зробила огляд і, за високого кров’яного тиску, вони помістили вас у рейтингу класу з високою премією, ніж ви були б віднесені, якби не був високий кров’яний тиск. Давайте подальше сказати, що за останні чотири роки ви взяли під контроль своє здоров’я, схуд, здійснюється, взяті ліки, і тепер ваша кров’яний тиск в нормі. У цих умовах, ви можете повернутися і попросити їх переглянути ваше медичний стан і поставити вас у рейтингу класу з більш низькою премією.

5. Отримати безкоштовні котирування страхування життя від провідних компаній зі страхування життя.

Є більш ніж 1500 компаній зі страхування життя. Премія залежить від сотні доларів за той же об’єм страхового покриття. Наприклад, за $ 100000 варто термін страхування життя для 35 – річний чоловік, недавно я виявив, що щорічні премії в діапазоні від $ 886 до $ 2194.