складність проблеми та переваги, пропоновані у випадковому страховий поліс

Це не про рекламу, це не про речі ви володієте – це про життя. Життя так важливо, життя настільки священним, що ми робимо все, щоб врятувати його від чорного ока. Але тоді, невдалі речі трапляються, люди відповідають аварій і справді отримують поранення. Часто вони виходять безпечним з точки зору якнайшвидшого відновлення, але все не так пощастило. Яким би ми можемо відмовити, але випадки смерті та постійної непрацездатності трапляються, і люди йдуть у молодому віці.

Хоча немає нічого особливого, що ми можемо зробити, щоб уникнути цих нещасть, ми можемо працювати після вступу в забезпечення якого буде охороняти нас, принаймні, у грошовому вираженні. Беручи випадкового страхування є одним з кращих ідей для захисту самих себе. Випадкове страхового покриття – пропонують всі страхові компанії, що працюють в Індії, дати страховий захист практично для всіх видів нещасних випадків. Візьмемо, наприклад – ICICI Prudential, однією з основних компаній зі страхування життя в Індії, пропонують політику аварії.

Яку б компанію, основою для випадкового політика схожа – вона забезпечує випадкове кришки у випадку постійної непрацездатності або у разі смерті. Більшість компаній надають Вам наступні переваги, коли ви берете випадкового страхування життя страховий поліс:
• Збори Госпіталізація
• реконструктивної хірургії
• Швидка допомога Вартість
• вартість останнього обряду
• в лікарні медичні витрати
• надзвичайні витрати на медичне обслуговування
• Залежність освіти Чайлдс витрат
• Mobility Extension

Ці вигоди можуть варіюватися від компанії до компанії. Деякі з цих компаній може забезпечити кілька переваг у той час як деякі з них можуть бути менше на ці переваги. Щоб побачити випадкові і постійні політики страхування на випадок інвалідності яких компанія підходить вам найкраще, вам доведеться обстежити небагато. Ви можете зробити це або за телефоном страхової консультант або відвідавши офіс страхових компаній.

З розкол конкуренції, страхові компанії вигадують нові ідеї, як з точки зору політики і того, яким чином премія повинна бути оплачена. Після обговорення з радником страхування (які ви дати кращий рада, на якому політики взяти, тому що його знання в галузі страхування) і розмір премії ви можете сплатити, взяти випадкового страхування смерть. Деякі страхові компанії дають велике значення для такої роботи, яку ви робите. Не ставайте стурбовані цим фактом, оскільки характер вашої роботи визначає ризик для вас на щоденній основі. Виходячи з цього, ризик розраховується кришка і так розмір премії ви будете платити.

Щоб бути впевненим, що ваша сім’я буде забезпечена після смерті або ви будете мати фінансову стабільність навіть у разі постійної втрати працездатності, це найкраще, що можна мати у швидкому темпі сучасного життя, де люди не мають часу. Отже, коли ви купуєте страховий поліс, ви просто не купити поліс – ви купити спокій – що є більш важливим, ніж все інше. Таким чином, отримати одне – якомога швидше …