сказати своє слово в реформі медичного страхування у Вірджинії

Там може бути переважною кількістю Virginians які виступають проти реформи охорони здоров’я, але якщо ви течуть проти течії, то це одне для вас людей. Вірджинія, можливо, звернулися проти реформ, але якщо ви знаходитесь на користь доступності Закону, щоб ваш голос був почутий.

Якщо ви один з тих рідкісних небагатьох в штаті Вірджинія хто вважає, що федеральні прийнятий законопроект реформи охорони здоров’я, що добре для вашої держави і хочуть показати свою підтримку відкрито, то веб-портал уряду штату дає ідеальну платформу для цього .

Для початку, ви повинні мати чітке уявлення про те, що хороші реформи буде зробити, щоб жителі і ринку медичного страхування в штаті Вірджинія. Так от подивіться на те, що в магазині.

• Страхові компанії не можуть відмовити охоплення нікому на основі вже існуючих умов

• податкові пільги для фірм, що пропонують страхування своїх працівників

• Податкові пільги на премії

• Створення на основі стану здоров’я біржі, так що жителі можуть вибрати і купити зручно і легко

• Зниження витрат наркотиків і вартість катастрофічних захворювань

Озброївшись всіма цими знаннями, ви тепер готові висловити свою підтримка медичного страхування реформи мають бути реалізовані в його істинному сенсі. Щоб скласти свою думку вважатися поінформованим житель Вірджинії, ви можете вибрати будь-який з наступних платформ.

– Телефонний дзвінок: вони є найбільш ефективним способом, щоб ваш голос був почутий. Подзвоню і Сенату щита. Багато організацій спонсорувати безкоштовний номер, щоб Конгресу щита. Ви можете зателефонувати через ці цифри, а також.

– Пишіть в: лист добре написано і правильно складений робить найбільший ефект. Щоб переконатися, що лист дійде і досягає швидко, факсом, а не відправляти його через пошту равлики. Ви можете по електронній пошті свій лист як добре, але то вам необхідно підготувати рядок Тема так ретельно, що законодавці приймають це всерйоз.

– Лист до редакції: Ви вважаєте, що ваш голос не досить, і ви хочете, щоб інші говорять свою підтримку реформам в галузі медичного страхування, а також. Кращий спосіб, щоб надихнути інших змусити своє законодавців, це написати в листі до редакції місцевої газети. Лист буде хороший спосіб, щоб обговорити ваші погляди на медичне страхування в Вірджинії в громадських місцях.

– Перейти на повітрі: Зверніться в місцеву радіостанцію. Поговоріть про те, реформи допоможуть секторі медичного страхування. Мотивувати інших, щоб зв’язатися з їх представниками. Розмовляючи з людьми за допомогою широкомовного допоможе в створенні громадської думки.

Реформ і медичне страхування є животрепетну тему в штаті Вірджинія. Думки розділилися і кожен голос має значення. Якщо ви вважаєте, що цей закон є великим благом для сектору медичного страхування у вашому секторі, то говорити. Якщо ви вважаєте інакше, і думаю, що страхування є штовхають на вас, то говорити теж.

Той день, коли реформи охорони здоров’я буде здійснюватися повністю за горами. І в той день наближається, сумніви з приводу закону також на підйомі. Мандат на і кожен підрахунку голосів. Бути почутим.