сидять на золотій жилі захисту

Люди збирають срібло, золото, платина та інші дорогоцінні метали з кількох причин. Для багатьох ювелірної колекції будь-якого виду має величезне сентиментальну цінність, будучи передається з покоління в покоління, з шматочками символізують віхи в житті. Для деяких, дорогоцінні метали служити символом статусу – якщо у вас є, виставляти напоказ його! Інші збирають ювелірних виробів і монет в якості інвестицій, яка набагато менш летючий, ніж інвестиції в акції.

Незалежно від того, чому ви володієте цими металами, вашої пристрасті (або інвестиції) останнім часом досягли піку в ціні. Це збільшення вартості є тенденцією, яка буде тривати протягом найближчих декількох років, і через кілька ринків дорогоцінних металів.

“Такі країни, як Китай та Індія ринком, що формується, які з використанням дорогоцінних металів для промислових та ювелірних виробів використання, що збільшує попит на такі метали, які, у свою чергу, підвищує ціну”, сказав Роджер Põnn, оцінювача і власник Роджер Põnn ТОВ Associated оцінювачів . “У поточному ринку, можна з упевненістю сказати, що ціни на золото і платину не приходять до якої-небудь значній мірі для будь-якого тривалого періоду часу, принаймні, не найближчим часом найближчим часом.”

В останні кілька років, ціни на метали були на стійкий і послідовний підйом. Золото і платина значення в два рази за останні п’ять років, у той час як срібло в три рази. У травні 2006 року золото досягли рекордно високого рівня $ 700/ounce, і ця цифра була на стійкий і послідовний підйом. Для середнього споживача це означає, що ювелірні вироби сімейна реліквія колекції може коштувати значно більше, ніж це було оцінено всього рік тому. Але якщо щось трапиться з цієї колекції, буде страхове покриття поточного значення?

“Споживачі, які збирають і цінують прекрасні речі, як правило, знають, що це важливо мати свої цінності оцінюються кожні кілька років”, говорить Кріс Хайдрік, віце-президент з особистого страхування до Фонду пожежного. “Тим не менш, стрибок у вартості металів згодом створили розрив між тим, що споживачі застрахували свою ювелірну колекцію, а за що він насправді коштує.”

Експерти сходяться на думці, що важливо мати колекцію оцінені, щоб визначити його поточне значення. Але не менш важливо мати страховку, яка покриває поточне значення, а не тільки останній оціночної вартості. “Цінності та ювелірні колекції монет дійсно злетіли в останні п’ять років, в результаті чого багато споживачів уразливі для потенційних катастрофічних втрат, якщо їх страхова обмежений застарілими оцінці вартості”, пояснює Põnn.

Звичайно, з будь-яким реліквія сім’ї або ювелірних прикрас, є сентиментальна цінність для захисту на додаток до ринкової вартості. На додаток до страхування колекцію для своєї вартості фінансових активів, не менш важливо для роботи з страхового агента або оцінювача, який пропонуватиме керівництво про те, як правильно зберігати і піклуватися про ювелірних виробів, щоб захистити його від крадіжки або пошкодження.

“Ми розуміємо, що емоційна прив’язаність до прикраса так само важливо, як фактичне значення. Щоб відобразити це, наш престиж CollectionSM політика включає в бонусної програмі з високо цінується Служби оцінки і рекомендації експертів щодо захисту оцінюваний об’єкт або колекцію “, говорить Хайдрік. «Ми також працюємо з нашими клієнтами, щоб мати пошкоджених частин відновлені в їх первинному пишноті, і тісно співпрацювати з правоохоронними органами, щоб мати вкрадених творів знайдений і повернутий законному власникові, коли це можливо.”

Які кроки слід зробити, щоб споживачі переконатися, що вони розуміють, поточне значення, а також захистити свої колекції ювелірних виробів відповідно? Нижче наведено кілька простих порад для захисту вашої ювелірної колекції:

1. Обліку, і сфотографувати кожного прикраси. У разі втрати або крадіжки, це дозволить прискорити процес претензій.

2. Збережіть копію оцінки, разом з фотографіями, від фактичного коштовності або колекції монет. Таким чином, якщо колекція буде втрачено чи вкрадено, ваші документи немає.

3. Тримайте вашу колекцію в безпечному, сухому місці, далеко від елементів і поза увагою простих відвідувачів до вашого будинку. Вогнетривкий сейф ідеально.

4. У вашої ювелірної колекції оцінена регулярно – особливо після повідомлень про збільшення кількості металу або перлина цінності. У поточному ринку, ювелірних виробів і монет повинні бути повторно оцінені кожні два роки.

5. Задайте ваш страховий агент, щоб рекомендувати надійним, що заслуговують довіри оцінювача.

6. Поговоріть зі своїм страховим агентом про те, що політика буде найкращим чином захистити свою колекцію.

Після цих рад дозволить не тільки забезпечити, що ваша колекція чином охоплені вашої страхової план його поточне значення, але і дозволить вам швидко прискорити претензії в нещасному випадку втрати або крадіжки. Правильно піклуючись про вашу колекцію, і фізично, і в якості фінансового активу, дозволить вам насолоджуватися ним протягом багатьох наступних років. – ARA