серйозних аварій травми і страхової компанії проблеми охоплення

Серйозної аварії травми може залишити вас не тільки фізично постраждав, але також може залишити вас у фінансовому відношенні поранення. Більшість з нас думають, що у нас є страховка для покриття таких подій, і в той час це частково вірно, страхових компаній в першу чергу пов’язані з оплатою якомога менше при передачі тягар витрат для Вас.

Багато людей не до кінця розуміють в і оформлення про те, як страхові компанії дійсно працюють. Страхові компанії, як правило, хочуть поліпшити свої показники і, отже, їх акціонерам акцій. Давайте подивимося, як страхові компанії працюють з лікарнями, щоб заощадити гроші і передачі витрат для Вас, застрахованих.

Якщо ви знаходитесь в серйозній аварії травми і ламаєте ногу, страхова компанія буде платити в лікарні відсоток від вартості для лікування вашого зламаною ногою. Гіпотетично, якщо ви ламаєте ногу і прийняти рішення про виплату в повному лікарню з власної кишені, вартість становитиме $ 5000. Тепер більшість з нас вважають, що наша страхова компанія платить лікарні всі $ 5000, але це не той випадок. Страхова компанія платитиме тільки частину. Наприклад, вони можуть заплатити $ 4000 за процедуру. Це відбувається, тому що страхові компанії створювати складні контракти з лікарнями за зниженою ціною. Якщо лікарня не згоден запропонувати істотну знижку, страхова компанія не дозволить до лікарні, щоб бути в їх “покритих мережею” постачальників. Це означає, що в лікарні буде правило, не може ставитися до будь-якого з людей, охоплених страхової компанії. Потенційно це може бути тисячі пацієнтів для цієї лікарні.

Через страхової компанії, що мають верх у переговорах за контрактом з лікарні, в лікарні завжди веде переговори і погодився з деякими вигляді дисконту. У будь-якому випадку, страхова компанія завжди буде платити менше, ніж повна вартість процедури.

Залежно від вашого страхового поліса і охоплення винятку, ви, швидше за все, буде зобов’язаний платити за частину вашої медичної допомоги. Це може включати франшизу і будь-які інші особливі обставини. Ваша політика може означати, що ви несете відповідальність за перші $ 1000 з перебування в стаціонарі (плюс ваші франшизи), і що страхова компанія виплатить залишок. Ці суми варіюються залежно від вашої конкретної політики.

Якщо ваша страхова компанія може, вони виведуть, як більша частина витрат на вас, як можливо в серйозній аварії травми. Це може призвести до вас несуть величезні фінансові труднощі. Це ще більш справедливо, якщо ваша страхова компанія зобов’язується платити тільки відсоток від вартості вашого лікування. Наприклад, вони можуть погодитися платити 85% від вартості. Тепер, якщо у вас є серйозні аварії травми і рахунок доходить до $ 225 000 (який не є нечуваним), то вам буде відповідати за $ 33 750 від суми рахунку.

Якщо інша людина винен у вашій серйозної аварії травми, то ви стикаєтеся боротьбу страхової компанії цієї людини. Ці компанії будуть шукати швидкого дешевого поселення (або ніякого врегулювання) і спробує скористатися вашим незнанням того, що ви насправді маєте право. Іншим прикладом може бути, якщо і ви, і людина, яка винен мають тієї ж страхової компанії. Це створює абсолютно новий, і не рідкість, обставини, коли ваша страхова компанія буде намагатися заощадити гроші на обох сторонах питання.

Якщо ви страждаєте від серйозних травм, необхідно компетентного і досвідченого адвоката, щоб стежити за вашим інтересам. Незалежно від того, або хтось інший винен для вашої травми ви потрібен адвокат, щоб допомогти вам у цьому процесі. Кожен день тисячі американців отримують нечесну угоду від їхньої страхової компанії, і більшість навіть не усвідомлюють цього, вони просто приймають це як працюють речі. Адвокат допоможе просіяти через складну політику страхування і допоможе вам знайти частини політики, які надають Вам найбільш повне охоплення.

Коли вони стикаються з серйозною травмі останнє, що ви повинні турбуватися про те, як ви збираєтеся, щоб оплатити медичні рахунки. На жаль, це реальність, яку ви повинні вжити заходів, щоб переконатися, що ви не будете прив’язані обурливі рахунок, що ваша страхова компанія повинна охоплювати. Адвокат є єдиним, хто дійсно на вашому боці, коли ви зіткнулися з серйозною травмі, тому що він або вона не працює для вас, і ніхто інший.