середніх ОПЗ можете побачити винос-преміум акції поп Льюїс Krauskopf

Акції невеликих і регіональних американськими страховими компаніями може вирости в найближчі місяці, оскільки вони все частіше розглядаються як винос мети, навіть в якості джокера реформи охорони здоров’я стримує будь-які короткострокові консолідації.

Три середніх медичних страховиків, що останнім часом зробили кроки, щоб покласти неприємності позаду них можливі видобуток: Coventry Health Care Inc (CVH.N), Health Net Inc (HNT.N) і планів в галузі охорони здоров’я WellCare Inc (WCG.N).

“У тій мірі, що реформа охорони здоров’я створює консолідації, ви могли б почати, щоб побачити такі компанії, як Ковентрі і Health Net і WellCare починає залучати консолідації премії,” Stifel Nicolaus аналітик Томас каже Керролл.

Основні придбання сумнівні в той час як Конгрес дебати реформи охорони здоров’я в цьому році, вважають аналітики. Мова йде не тільки невизначеність щодо можливих змін на ринку, але удар гучні угоди так само, як законодавці ставлять під сумнів кількість конкуренції в секторі політично комусь здається дурним.

Як реформи складатися, однак, бажання отримати більше може проявлятися в угодах в кінці цього року або наступного року.

«Реформа створює потребу у масштабі”, сказав Боб Атласу, головний операційний директор Avalere здоров’я, досліджень та стратегічного консалтингу фірми.

“У комерційних гравців, щоб мати можливість розширення своєї діяльності, мати сильні географічні сліди, дихання продукції, дихання мереж провайдерів буде позитивним – це те, що покупець буде шукати”, сказав Атлас.

Слабка економіка також може бути рушійною необхідності купувати більше розмір, сказав Дейв бійки, аналітик BMO Capital Markets, хоча він зауважив, скелясті ринків створили менше доходів від інвестицій для компаній, щоб використовувати в угодах.

“У нормальних умовах, в даний час ведуться з консолідації, тому що це зрілий бізнес і членство важко знайти,« перти сказав. “У цих умовах, з більш високим безробіттям і практично не тече членства, привід, ймовірно, більш вираженими”.

Хоча вони трохи оговталася в 2009 році, акції страховиків здоров’я наткнулися погано з початку минулого року через попередження прибутку і невизначеності відносно реформи охорони здоров’я.

“Якщо у вас є готівка, там, напевно, здатність бути опортуністичні,« перти сказав. “Це не зовсім схоже на покупку будинку з викупу, але, звичайно, деякі з цих акції дешеві”.

Після декількох років керованого медичного забезпечення консолідації, великомасштабні злиття, здається малоймовірним, один охорони здоров’я інвестиційний банкір сказав.

“Там насправді тільки чотири або п’ять великих національних гравців, і є не так багато місця, щоб закріпити ці”, сказав банкір, який відмовився назвати своє ім’я. “Там може бути можливістю для деяких малих і середніх регіоналів, але не у великих масштабах”.

Ковентрі і Health Net, з ринковою вартістю близько $ 3000 млн і $ 2 млрд відповідно, обидва повідомили результати першого кварталу, що означало аналітикам, що вони, можливо, пройшла повз оперативних проблем з минулим роком.

Меріленд основі Ковентрі може принести покупцеві регіональної сили на приватному ринку виступаючої роботодавців, а також члени в Medicare і Medicaid плани уряду здоров’я.

Health Net, яка проводить стратегічний огляд своєї північно-східній Арізоні і операцій, має велике присутність Каліфорнії та військова справа медичного страхування.

Обидві компанії також нещодавно перенесли свої управління, так само як і WellCare. Тільки на цьому тижні, WellCare заявив, що погодився заплатити $ 80 млн для врегулювання звинувачень охорони здоров’я шахрайства у випадку, залишив хмара на компанії з агентами рейд свої офіси Флориді в 2007 році.

WellCare, з ринковою вартістю близько $ 900 млн, працює тільки плани Medicare для літніх людей і Medicaid плани для малозабезпечених американців, тому було б залучити покупців, які шукають додатковий сили в цих областях.

“Я не впевнений, будь-який з дошки мають прямий метою продажу організаціями, але очевидно, будь-який вдумливий рада матиме той вибір на стіл,« перти сказав.

Ковентрі відмовився від коментарів, але головний виконавчий Аллена Мудрий заявив минулого місяця на щоквартальній телефонної конференції компанії, що керівництво «розуміє компанія не продається».

Прес-секретар WellCare заявив, що компанія не відчував, що було доречно обговорити винос спекуляції. Прес-секретар Health Net заявив, що компанія не спекулює, що може статися на ринку.

Інші плани в галузі охорони здоров’я можуть бути більш кращими цілями.

Як зробити реформи Medicaid потенційно більш привабливі ринку, три публічно торгованих компаній, які спеціалізуються в області – Amerigroup Corp (AGP.N), Centene Corp (CNC.N) і Molina Healthcare Inc (MOH.N) – може викликати інтерес . Малий приватна Medicare орієнтовані плани також можете побачити пропозиції.

У той же час, потенційні покупці, такі як Cigna Corp (CI.N), не може бути менш схильні розлучатися з готівкою, поки інвестор заклопотаність з приводу балансів розсіюватися.

Керролл Stifel сказав потенційні цілі також хочуть бачити своїх оцінках встати перед продажем.

“Оскільки ми стаємо все більш помітною фігурою на реформу охорони здоров’я, і ​​якщо це видимість припускає, що масштаб буде в кінцевому рахунку перемогти, я думаю, в цей момент ми бачимо помітне збільшення консолідації”, говорить Керролл. (Додаткова звітність Джессіка Хол у Філадельфії, редагування Джеральд E. McCormick)