секрети мають більше перспектив, ніж ви можете бачити … починаючи tomorrow_

Вас турбує всі недавні проблеми, погана новина і погана реклама; AIG бореться, Великі банки зазнають краху, падіння фондового ринку, підвищення цін на газ, збільшення викупу іпотечних і запропоновані “700 мільярдів доларів? Експерти передбачають, що багато великих і малі підприємства потерпить невдачу, оскільки банки вимушені посилити критерії кредитування і заперечувати кредити. Чи буде це призвести до високим безробіттям і галопуючої інфляції ми пережили 40 років тому? Навіть з плином ‘700 мільярдів доларів “, ми просто відстрочка неминучого? Хто в кінцевому підсумку буде в кінцевому підсумку платити за рахунком для порятунку? Що це буде зробити, щоб ставки прибуткового податку?

Як всі ці проблеми, що зачіпають ваші здібності, щоб знайти і залучити перспективи, призначати зустрічі та близькі продажів?

Розглянемо, ще до всіх цих недавніх фінансових проблем, це було все складніше і складніше з кожним роком для більшості агентів, щоб призначати зустрічі та близькі продажів, все більше і більше сімей та пенсіонерів боролися з їх фінансами. Споживча заборгованість була стрімко росте з-під контролю протягом останніх 10 років. У нас був негативний рівень заощаджень протягом останніх трьох років. Скільки сімей не матиме ніякого іншого вибору, окрім як скоротити витрати і скоротити свої витрати, якщо вони хочуть зберегти свої будинки, свою машину, їду на столі і зберегти від банкрутства? Як багато пенсіонерів вже втратили великі суми грошей на фондовому ринку та іпотечних цінних паперів? У них тепер є набагато меншими доходами жити? Який вибір буде різке вони повинні зробити? Це страшний час фінансово, для майже всіх.

На жаль, для переважної більшості агентів, які були просто продавати продукти і щосили намагається зробити гідний рівень життя, вони збираються бути дуже важкі часи. Більшість з них не збирається робити цього. Тим не менше, для тих небагатьох агентів, які були спрямовані на по-справжньому допомагати людям, це може бути одним з найбільш фінансово і особисто нагородження разу їх кар’єри. Хто ще може всіх цих людей звернутися за реальною допомогою?

Кожен з вас має прекрасну можливість процвітати в ці важкі економічні часи, якщо ви зупините натисканням продукти і почати натомість зосередивши увагу на наданні допомоги людям у вирішенні їхніх фінансових проблем. Люди просять і хочуть реальної допомоги з їх фінансами. Вони хочуть знати, як вони можуть вижити в цьому страшному безладді.

Ви можете мати більше перспектив, ніж ви можете бачити … Починаючи із завтрашнього дня, якщо ви будете витрачати час і витратити трохи грошей, щоб навчитися по-справжньому допомогти людям з їх фінансами!

Чи можете ви допомогти сім’ям “знайти гроші”, щоб скоротити та / або ліквідувати свої борги, “знайти гроші”, щоб почати економити за своє майбутнє і “знайти гроші”, щоб придбати страховку вони повинні захистити свою сім’ю?

Чи можете ви допомогти пенсіонерам перестати втрачати свої заощадження у фондовий ринок, знизити податок на прибуток, і мають гарантований дохід вони не можуть пережити?

Якщо ви можете допомогти, щоб люди бачили, що вони можуть вирішити свої фінансові проблеми і вони можуть мати світле майбутнє, незважаючи на всі проблеми в нашій економіці, як цінні ваші послуги з ними? Чи не призведе вони хочуть тебе бачити?

Це час для кожного агента, щоб підійти і почати заробляти реальні зміни в житті людей!

Лью і Джеремі Nason
маркетинг і продажі автобусів
“9 з 10 хлопців