секрети компаній страхування не розповість вам про

Чи не здається іноді, що коли справа доходить до автострахування Це як грати в гру ніхто не говорить вам, як грати правильно, і де правила написані без вашої згоди? Ну, щоб полегшити ситуацію, ось кілька правил автострахування більшість страхових компаній не буде вам розповісти.

1. Якщо ваш кредитний рейтинг добре ви будете мати більш високу частоту.
.
Більшість страхових компаній, будь то великі чи малі, використовувати кредитну інформацію для визначення тієї швидкістю, яка буде знята з. Це тому, що численні дослідження показали, що є прямий зв’язок між кредитними людини рейтинг і ймовірність того, що та ж людина подасть виплаті страхового відшкодування. Ті, у кого поганий кредитної оцінки, як правило, подавати позови частіше, ніж водії з гарним кредитних звітів. І ми знаємо, як страхові компанії не люблять страхових виплат.

Порада: Якщо ваш кредитний звіт, не дуже зручно, не треба поспішати з покупкою автострахування. По-перше, переконайтеся, що ви оселилися всі свої борги і закритих невикористаним кредитним лініям. Після цього чекати місяць, і ваші ставки будуть набагато нижче, ніж можна було очікувати.

2. Модель вашого автомобіля впливає на вашу премій.

Страхові компанії не розкривають точні методи вони використовують для розрахунку їх ціни, але ваша марка і модель автомобіля, безумовно, відіграє важливу роль у рівнянні. Всі страхові компанії мають карти на всі моделі автомобілів та їх вартості страхування на основі крадіжки ставок, витрати на ремонт і загальної безпеки.

Порада: Спробуйте купівлі автомобіля з розумними витратами ремонт, хороші оцінки безпеки і низькі ціни крадіжок у вашому районі, в першу чергу. Це завжди буде давати вам шанс мати дешеве страхування автомобіля.

3. Помилок, допущених водіями означає більш високі ставки.

Більшість страхових компаній підняти ставки до 40% від первісної премії ви платили, якщо у вас є один винен аварії. Тим не менше, не всі компанії дотримуються цього правила.

Порада: Є страхові компанії, які мають високий допуск для початківців водіїв аварії. Тому, коли ви купуєте дешевий поліс страхування автомобіля або попросити послуг, якщо у них є такі стимули, і які їхні правила.

4. Якщо ваш друг запозичує свій автомобіль і потрапляє в аварії вам все одно доведеться платити більш високі страхові внески.

Це не має значення, хто був за кермом автомобіля, якщо він був з вашого власного згоди. Це буде вас, хто подасть позов, і це в кінцевому підсумку призведе до збільшення вашої премії.

Порада: У разі, якщо ви не давали згоди на використання вашого автомобіля ваш друг буде нести відповідальність за нещасний випадок. Проте, якщо він або вона не має власного страхування або шкода виникла в результаті перевищує суму покриття містяться з його або її політики інша сторона може прийти до вас для того, щоб встановлювати додаткові медичні та витрати на ремонт.

5. Офіційна відміна необхідна при зміні провайдера.

Ви маєте право припинити вашу політику в будь-який час ви відчуваєте необхідність. Все що потрібно, це повідомити ваш поточний постачальник в письмовій формі.

Порада: Після того як ви шукали дешеве страхування автомобіля і вибрали іншого провайдера ви можете просто зв’язатися з вашим страховим агентом і повідомити йому, що ви хочете скасувати поточну політику з певного дня. У більшості випадків компанія буде відправляти вам заповнити форму, де тільки ваша підпис не потрібен.