секрети зниження Вашого індивідуального та сімейного страхування медичних витрат

Для того, щоб отримати кращі ставка особистого медичного страхування ми повинні зробити кілька речей. Ми повинні думати про високу франшизи планів, включаючи HSAs. Ми повинні порівняти ціни в магазинах на страхування регулярно. Ми повинні намагатися з усіх сил бути, менш імовірно, потребують догляду.

При порівнянні планів думати про плани медичного страхування із середньою і високою франшиз. Ці плани медичного страхування часто пропонують краще співвідношення, коли, коли Ви фактор у премії. Якщо ви згодні платити більше до маленького витрат, вони дадуть вам більш вигідний валютний курс. Це може зробити його коштує ваш час, щоб взяти на себе додатковий ризик.

Дуже важливо знайти правильний баланс між ціною та вигоди. Низькою франшизи медичного страхування мають кращі переваги, але більш високі витрати. планів медичного страхування з дуже високі франшизи мають низькі показники, але може мати рівні охоплення, які роблять вас nervice. Для більшості людей медичного страхування контрактів з більш високі франшизи краще, але ви повинні будете знайти рівень ризику і ціна, яка вас влаштовує.

Перевірений часом спосіб для скорочення платежів на медичне страхування, щоб робити покупки для кращого освітлення. Чи говоримо ми про медичного страхування, страхування будинку або широким екраном Порівняння цін є перевіреним способом, щоб допомогти вам отримати кращі ставки.

Так як медичні страхові тарифи змінити на регулярній основі, ми повинні ходити по магазинах для медичного страхування часто. Раз на рік або раз на два роки, ми повинні переконатися, що у нас найдешевший тариф медичного страхування, дивлячись на інші політики охорони здоров’я страхування. Більшість медичних страхових компаній змінюють свої ціни принаймні раз на рік.

Переконайтеся, що ви перевірити, якщо компанія медичного страхування зараз у вас є будь-які нові плани. Ви можете виявити, що один з їхніх нових планів є більш вигідним. Якщо ви залишитеся з тим же шанси медичного страхування компанії ви зможете використовувати ті ж лікарі. Це може зробити речі набагато простіше для вас.

Отримання кращих премії для індивідуального медичного страхування починається з того, щоб бути хорошим ризику. Всі Порівняння Покупки в світі не допоможе вам отримати краще медичне страховий тариф для страхування автомобілів, якщо у вас є 20 штрафів за перевищення швидкості. Страхові компанії намагаються страхувати людей, які є найменш ймовірно, буде коштувати їм грошей. Вони не збираються віддати свої найкращі ціни, щоб люди, які мають надлишкову вагу або у кого є вже існуючими умовами.

компанії медичного страхування засновувати свої витрати на аналізі достовірних даних, а не моральних суджень. Вони знають, що водій, який був спійманий водіння в стані алкогольного сп’яніння є набагато більш імовірно, буде коштувати їм грошей порівняно з водієм, який має судимості водіння.

Вони дивляться на людину з високим ІМТ або діабет таким же чином. Це питання грошей для них. Вони хочуть запропонувати політику для тих, хто в найменшій мірі можуть коштувати їм занадто багато претензій.

Так як існує дуже багатьох з нас, хто не має контролю над їх охороні здоров’я, ті з нас, хто повинні шукати, щоб бути здоровим. При скиданні деякі шкідливі звички, ми можемо зменшити шанс бути тягарем на систему охорони здоров’я. Коли ми робимо це ми робимо речі легше для тих, хто дійсно потребують заходів медичного втручання і не може нічого з цим вдіяти.

Більшість з нас може скоротити наші індивідуальні медичні витрати на страхування, якщо ми можемо зробити 3 речі. Ми повинні думати про високу франшизи планів, включаючи HSAs. Ми повинні ходити по магазинах для кращої страхування на регулярній основі. Ми повинні робити те, що ми можемо, щоб бути людиною, яка потребує охорона здоров’я менше.