світового класу телефонів страхування найближчим часом

Ensquared № 1 повноважень по телефону страхування в Інтернеті оголосила, що вона буде починати Ensquared діапазону телефон страхування продукції через свій сайт і афілійованих дилерів в наступному місяці. Як всього сайту визнаний телефон страхування в США та інших країнах, і маючи перевагу абсолютно унікальний осередку калькулятора телефон страхування, Ensquared ідеально розташований, щоб запропонувати споживачам відповідних, вартість заповнені програмою страхування телефон, який впевнений, щоб струсити страхової підтримки галузі бездротового захисту.

Ensquared досвідом у цій галузі визначив, що будь-якій покупці клітини страхування безпосередньо від постачальників, як AT & T, Verizon, Sprint і т.д. утруднено через необхідність (а) купити пристрій від постачальника без винятку (б) також контракт, пристрій у їх послуг зв’язку і (с) купити страховку стільникового телефону пропонується на день активації або протягом не більше двох тижнів або одного місяця з дня активації.

“Це надзвичайно обмеження,” говорить Гордон ПОЛОВИНА генеральний директор Ensquared. “У цей день і віку багато клієнтів набувають розблоковані телефони за роздрібною ціною (субсидується провайдерів) за зниженими продавців, а потім обрання підключити його до контракту служби або піти передоплати. Ні в якому випадку можна отримати постачальник страхування в таких умовах. “Пан половина не сказав, що постачальник персоналу катастрофічно не вистачає на телефоні розуміння страхування і відсутність можливості продати цей продукт вирівняні мобільний телефон. Більше того, вони не отримують комісію навіть коли вони роблять. У результаті немає ніякої активної або інформованої продажу і більше клієнтів, ніж не пропустити критичного часового вікна для отримання телефонних страхування через обраного ними постачальника.

Ensquared також виявили недоліки Інтернет-конкурс, як SquareTrade. Програми, пропоновані цієї основної страховик в основному обмежений програму гарантій, що насправді не має відношення до часу, але більше про те, як швидко обмежений значенням гарантії отримує підірвана. “На наш погляд”, говорить пан ПОЛОВИНА “SquareTrade гарантії можна загасити, залишивши одну претензію заявила два роки програма порожні значення та надання тимчасової аспект як марну в багатьох випадках.

Ensquared приносить у програмі, яка займатиметься апаратів (всі моделі) і будь-який інший бренд. Мало того, що він пропонує дуже щедрий претензії межах близько $ 1000 по кожному страховому випадку, Є більш ніж достатньо претензій доступні в термін до 1 року або 2 років залежно від продукту купили; Ensquared буде страхувати будь-який пристрій купив ні від кого і за контрактом з різними постачальниками і Ensquared страхування iphone і Ensquared телефон страхування зробити фарш із найщедріших постачальником
часового вікна 1 місяць. По суті, будь-який стандартний прийом 90 днів або менше або Iphones на 60 днів або менше будуть застраховані. Найголовніше, Ensquared телефон страхування включає в себе випадкові пошкодження, втрачено чи вкрадено,

«Наша франшиз будуть розумними і дуже конкурентоспроможною, наші претензії обслуговування вищого класу і наші страховики дуже добре рейтингом”, говорить половин. “Коли ми йдемо жити дуже скоро Ensquared телефон страхової приєднається Ensquared калькулятор – інструмент порівняння неперевершені на сьогоднішній день -. Як ім’ям прозивним телефон страхування” Ensquared буде вводити програми скорочення краю, яка є значимою для всіх мобільних телефонів страхування покупців у США.