свято поради для райдерів

Байкери, які мають намір їхати за кордон їздити у відпустку з якими повинні переконатися, що вони повністю покриваються на їх страхування велосипеда в відповідності з високими роздрібної вулиці, Суінтон.

За даними страховика більшість страхових полісів автоматично зменшиться третім Status Party раз велосипедисти залишити британській землі. Для того, щоб бути покриті всебічно деякі політики вимагають байкери придбати додаткове покриття, яке багато хто може не знати.

Ентоні Aronin, глава велосипеди Суінтон, сказав: “Всі політики мотоциклі страхування дасть деякі базові покриття для подорожей Європою Проте, залежно від вашої політики, ви можете тільки бути автоматично застраховані на суму не менше вимагають закони країни. Ви відвідуєте.

“Ми хотіли б порадити будь-якого планування їзда на велосипеді за кордоном, щоб говорити з їх місцевим брокером і перевірити кришку пропонуються їх існуючій політиці і при необхідності підвищити рівень страховку на час своєї подорожі.”

“Ризик нещасних випадків та крадіжок може бути набагато вище, коли за кордоном, тому дуже важливо, щоб переконатися, що ви повністю покриті забезпечити спокій під час вашої відсутності.”

Британці в три рази частіше до краху за кордоном

Це було доведено через дані, опубліковані міністерством закордонних справ та у справах Співдружності (FCO), які показують, що британці їзда мопедів за кордон у три рази більш ймовірно, будуть залучені в дорожньо-транспортних пригодах, ніж місцеві жителі.

Дослідження показали, що британських відпочиваючих, які наймають на мопедах, поки вони знаходяться на канікули йти на непотрібний ризик і небезпеку на дорогах.

Статистика показує, що більше половини (57%) їздив без шолома, а один в 10 їздив в той час як п’яний і більше третини (35%) не змогли перевірити їх страхування подорожей покрила їх їздити на велосипеді.

Шилпа Калдейра, глава консульської в Гоа, сказав: “У Гоа ми часто бачимо випадки, коли британський турист вирішив найняти мопеда на свято, з ніколи не їхали однією До цього ніколи не є гарною ідеєю, тому що так само, як навчання їзді. велосипед, вони також повинні боротися з місцевими водіями на дорогах, які набагато більш зайнятими і менш передбачуваною, ніж у Великобританії. ”

Вона продовжувала: “Будь-хто, хто все ж таки вирішить найняти мопед або мотоцикл, треба перевірити і перевірити їх страхування, і завжди носити шолом і відповідний одяг ми зіткнулися багато випадків, коли хтось їде на велосипеді тільки в купальники, і навіть пару. , які не були в шоломах, тому що вони були стурбовані губить їх зачіски. ”

Нова політика почала

Допомога під рукою для байкерів однако. Новий вид страхування подорожей був запущений, який встановлений для покриття мотоциклістів, які їздять за кордон, навіть якщо вони орендують або верхи свої велосипеди.

Адріан Послуги потік Страхування запустила новий страховий твердженням байкерів по всій країні. Екстенсивний характер політики означатиме, що всі мотоцикли та скутери вище 125cc, також будуть висвітлюватися, забезпечуючи страхувальник має дійсну ліцензію Великобританії.

Мотоциклісти тепер вважають, що вони мають ті ж кришки, як регулярні відпочиваючих, в тому числі такі, як пільги медичних та інших витрат, нещасних випадків, а також юридичні витрати покриваються до £ 25 000.

Роберт Кулі Bikesure, сказав: “Наші хлопці були всі стогони про святкові страхування”.

«Вони скаржилися, що мотоциклісти не були охоплені, коли вони найняли велосипеди за кордоном і зазначив, що ризики для досвідчених байкерів просто не були такими ж, як для відпочиваючих larking про парапланеризм і т.д. Таким чином, ми запитали нашої материнської компанії, Адріан потік дивитися у прийнятті мотоциклах з небезпечного спортивного розряду. “