свято кошмар – дуже важливо, щоб застрахуватися від них

Ніхто не хоче відмовитися від своїх свят, але, схоже, мільйони людей готові влазити в борги для фінансування своїх заповітних перерви. Хоча вартість проживання дуже розумна і польоти ніколи не був дешевим, піти на свято угоди не завжди так просто. Проте, можливе загальної вартості свято може стати шоком. Після додавання в польоті податків, добавки вилетіти з аеропорту за вашим вибором, або, навпаки, зупинялися в готелі, щоб уникнути вставати на годину відлюдним, ця цифра буде значно більше, ніж ви очікували.

Страхування подорожей завжди необхідність, а не розкіш, а деякі люди схильні зрізати кути. TUI, які володіють Thomson і First Choice, побіг спеціальна пропозиція страхування в січні для людей, які стали надмірними. Представник TUI сказав, що вони зробили пропозицію надмірності кришку, щоб дати людям впевненість у книгу, знаючи, що, якщо б вони були звільнені, вартість їх свято були б повернені. Flybe зробив аналогічну пропозицію.

Клієнти повинні були довести, що вони були звільнені і стажем роботи не менше двох років до їх отримання їх надмірності повідомлення. Тоді вони матимуть право на відшкодування їх остаточного балансу і депозит, якщо вони стверджували, що протягом одного місяця до їх від’їзду.

Хоча в даний час цифри бронювання не було надано прес-секретар TUI, він сказав, що свята в пункти призначення за межами єврозони, як Єгипет і Туреччина, були доводити популярний. Гарантії, пропоновані Flybe покриті авіаквитків, готелів і оренда автомобілів для свят прийнято до 24 жовтня. Будь-який клієнт, який довелося скасувати у зв’язку з втратою їх роботу, автоматично буде покрита, безкоштовно.

Ви не зможете насолоджуватися відпочинком, якщо ви не мати всеосяжний страховий поліс. Відсутня валізу не єдине, що поставлено на карту, ви також повинні бути застраховані на повну хвороби і аварії кришку. Там немає кращого місця, щоб шукати хороші пропозиції Страхування подорожей, ніж Інтернет. Зв’язатися з незалежним консультантом, оскільки вони візьмуть на себе працю досліджувати кращі кришки у відповідності з вашими особистими обставинами.
Згідно з результатами великого обстеження, проведеного Esure минулому році, один з кожних семи британців виїжджаючих за кордон зробить медичні претензії на їх страхування подорожей. Це лякає статистика, але ще більш страхітливим є те, що повний 25 відсотків з нас струмінь-офф по всьому світу, не свято страхування взагалі.

Асоціація британських страховиків стверджує, що люди старше 65 років у три рази частіше, щоб зробити заявку на їх страхування. Коли вони це зроблять, позов буде в три рази розмір претензій, пред’явлених молодшого страхувальників. І це є виправданням для зарядки подвійний, а іноді й потрійну премію за дорожній чохол над тим, що вони стягують, щоб застрахувати тих під 65. Багато страховиків відмовляються видавати поліс для тих, хто старше 65 років – і навіть більше, відмовити в страхуванні тих, кому за 70. До того часу ви досягнете 80, ваш вибір для страхування подорожей обмежені до кількох страховиків фахівець, який стягувати те, що ринок буде нести. Як правило, ви отримаєте кращу премії від автономного страхування, пропонованих традиційними страховиками або спеціаліста, ніж ви будете від більшості провайдерів, які виступають в якості посередників або агентів для страхових компаній.