святкувати своє життя з поліса страхування життя

Поліс страхування життя являє собою угоду між двома сторонами погодиться відшкодувати на невизначеність життя, майна або багатства в обмін на фіксовану суму називають премію. Це також передбачає передачу ризику від однієї особи до іншої в обмін на премію і обов’язок піклуватися. Страхування життя є інструментом пом’якшення ризиків, а також інструмент податкової економії.

Кілька років тому, послуги зі страхування життя в Індії були обмежені великих містах і населених пунктах з тільки корпорація по страхуванню життя Індії надання послуги. Відсутність обізнаності про страхування життя не дозволяє йому рости в сільських і міських районах Індії. Були також відсутність інших життя страхових агентств і корпорацій в той час. З появою приватної корпорації в секторі страхування життя, на ринку спостерігається бум. Тепер дні, всі великі страхові компанії, що працюють в Індії. Потенціал на ринку робить ці компанії, щоб вийти з новими й привабливими план страхування життя.

Страхування, як правило, двох видів: страхування життя і загальне страхування. Поліс страхування життя охоплює захист життя, пенсійний план, освіти дітей та створення матеріальних благ. А в житті захисту, різні речі, покрита, як і термін страхування, поліс страхування на випадок смерті, страхування на дожиття або на випадок смерті, пенсії та пенсійного плану. Загальне страхування охоплює вогонь (пожежа охоплює всі пов’язані ризики), морські (охоплює небезпек подорожі) та інші. Різне категорія охоплює нещасного випадку, бізнесу і зниження ризиків, страхування майна, будівель, транспортних засобів, заводи, літаки, будинки активів, квартири та її вмісту, поїздки, пов’язані аварій і втрат і вірності страхування ключових співробітників.

З майже 14 великих страхових компаній в Індії пропонують кілька варіантів для задоволення страхових потреби споживачів, страхові компанії працюють в агресивному стрічкою ринку з різними продуктами і політики. Тепер виникає питання, для якої політика і план треба йти. Потрібно зробити порівняння страхування життя до укладення будь-яких строку або політики. Страхування життя повністю залежить від потреби людей і вимоги щодо того, що підходить окремих найкраще. Для кожної категорії політики, можна мати порівнянні страхування життя всі великі компанії, яка доступна на сайті компанії або ви можете зателефонувати у виконавчій владі.

Вибір кращої інвестиційної компанії залежить від її продуктивності та вартості своєї продукції та обслуговування. Через жорстку конкуренцію на ринку, існують різні компанії, що мають кращі страхові плану в Індії. Tata AIG Life в InvestAssure II досяг успіху в останні кілька років з річною дохід в 72 відсотків. Платиновий Kotak Перевага продуктів ULIP досягає успіху разом з його планом дитини і довготривала політика.

В категорії страхування Загалом, ICICI Lombard робить добре, тому що її повну лінійку продуктів, миттєві онлайн емісійної політики, блискавично врегулювання претензій і простий і швидкий документації. Страхування життя Aviva має різні привабливі продукти для споживачів, як і безперервного Політика, рятувальник або Easylife Плюс, молодих Успішний, Lifebond і Lifebond Плюс, Пенсійний Плюс, Lifeshield, Свобода і Lifeplan Lifebond 5. Всі ці Aviva продуктів страхування життя роблять добре і дуже хороші продукти.

З знижку в прибутковий податок відповідно до статті 80 або 80 C CCC (1) і стаття 10 (10) D в Індії, все більше і більше людей вкладають у страхування життя в ці дні.

Як і багато інших країн світу, страхування життя було обов’язковим згідно уряду Індії за турботу про здоров’я людей. Індія повинна бути більш сфокусованими в цьому напрямі та забезпечити для здорового виховання народу.