самостійної тактики оборони проти шахрайства

Страхове шахрайство це не тільки те, що страхові компанії потрібно турбуватися про. Ви повинні захистити себе від шахрайства. Шахрайство шкідливими окремих осіб або груп, або просто недбалості, може і коштувати вам тисячі доларів, і поставити вас в небезпеці.

при покупці покриття

У першу чергу, бути обережними про джерела страхових пропозицій, особливо ті, які є небажаною. Продаж страхових дверей до дверей або по телефону повинно бути автоматичним червоним прапором. Уникайте покупки авто страхування в цих відносинах.

Незалежно від того, яка компанія автострахування ви не вибрали, переконайтеся, що вони мають ліцензію у вашій державі (це міра регулювання тримати страхових компаній, що діють відповідно до закону і власними фінансовими стандартами). Крім того, коли ви шукаєте в політиці, переконайтеся, що ви знайшли час, щоб зрозуміти це. Не турбуйтеся, задають багато питань ваш страховик-це їх робота, щоб тримати вас у курсі, і це ваша відповідальність, як страхувальника на отримання інформації. Переконайтеся, що всі “вільні” доповнення насправді вільно, і зрозуміти всі тонкощі, які не можуть бути охоплені вашої політики.

коли на дорозі

Шахрайство кільця мають ряд методів, за заподіяння аварій, які, за законом, по всій видимості, і ваша вина змусить вас платити за навмисні пошкодження іншої людини і медичні витрати.

Будучи оповіщення водій завжди гарний (і необхідно) частину водіння, і робить це має вберегти вас від більшість нещасних випадків незалежно від того, вони призначені для шахрайських претензій. Однак, знаючи, що ці методи можуть допомогти вам побачити потенційні проблеми заздалегідь, таким чином ви можете уникнути їх.

Коли на перехресті з кількома лівий поворот смуг, не виключено, що шахрай може спробувати вас стороною серветки. Якщо ви не пам’ятаєте перебування у вашій смузі, роблячи свою чергу, ви можете дрейфувати в іншу смугу руху, дозволяючи водієві готова вдарити вас. Якщо ви по зустрічній то ви вважаєтесь відповідальним, незалежно від того, що ви особисто бачив, щоб бути умисно небезпечне водіння. Найпростіший спосіб уникнути цього, щоб просто мати на увазі смуг та інших транспортних засобів, коли ви включаєте.

Наліт-І-Присед метод, за допомогою якого дві машини працюють разом спробує змусити вас ззаду одного з них. “Присадкуватий” автомобіль отримує перед вами, і “наскоком” автомобіль швидко відсікає присадкуватий автомобіль, “змушуючи” його зупинити раптово. Це робить його дуже легким для вас випадково ззаду його, але як тільки паряться машина від’їжджає, це, здається, як і будь-якої влади задньої частини.

Звичайно, кидатися автомобіль не необхідно для того, щоб водій зупинився швидко, тому завжди бути в курсі ваших відстань від автомобіля перед вами, щоб переконатися, що, якщо автомобіль попереду вас зупиняє, він буде вважати вас принаймні, 3 секунди, щоб досягти її. Таким чином, ви будете мати достатньо місця, щоб зупинитися водій має намір вчинити автоматичне страхове шахрайство чи ні!

Спільним елементом у всіх ситуаціях: усвідомлення. Критично мислити в курсі, уникати довірчих номінальної вартості, і ви будете менше шансів бути обмануті або маніпулювати.