самозайняті водії фургонів життєво важливе значення для британської економіки

У глибині дослідження поважної компанії страхування автотранспортних засобів з страхове підрозділ фахівця Ван показав, що 75 відсотків водіїв фургонів за наймом.

Ці наймом ван власники були описані як стовпи нашого співтовариства, життєво важливі для процвітаючої економіки складаються з дому виросли талант.

Дослідження проводилося протягом декількох місяців і подивитися на використання ван звички більш ніж 65000 клієнтів Суінтон комерційного страхування автомобіля.

Він був проведений напередодні запуску нової простий у використанні ван страховий поліс Суінтон ван страхування називається “цитати і купити.

Цитати і купити схеми встановлено бути великою новиною на сцені ван страхування, з вступні ставки, які пропонують третину від усіх нових страхових полісів ван прийняті з компанією.

Дослідження також показало, що переважна більшість, 96 відсотків, водіїв фургонів були чоловіки, і вони мають середній вік 37 років.

Це не може бути сюрпризом, зрештою, це горезвісний “білий фургон людина”, який широко зневажувані водіїв по всій країні, а не біла жінка фургона.

Дослідження показало, що більшість власників фургона були традиційні торговці, як правило, самостійно зайнятих на роботах, таких як будівництво та оздоблювальні роботи.

Будівельники склали найбільшу групу користувачів фургона, з 17 відсотків власників ван перебуваючи в будівлі торгівлі. Це було набагато більше, ніж будь-яка інша група, з другим і третім найбільш поширеним робочих місць художників і декораторів та столяри, обидва з яких склав 5 відсотків власників фургона.

Теслі були ще однією важливою групою користувачів ван, що становить 4 відсотки від загального обсягу ринку використання фургона.

Стів Chelton, Страховик менеджер з розвитку Суінтон, сказав: “Як будівельники, малярі, штукатури, та інших торговців, водіїв комерційних транспортних засобів відіграють життєво важливу роль в нашій економіці, і ми повинні святкувати роботу, яку вони роблять кожен день – особливо в цей важкий час. І щоб допомогти працівникам через ці складні ринкові умови, ми пропонуємо автомобілістам 1/3 від всіх нових комерційних політики транспортного засобу “.

Детальне дослідження також показало, що водії фургонів істоти звички, з Ford Transit залишилися фаворитом з водіїв фургонів, з 23 відсотків водіїв ван вибирають класичний фургон.

Статистика від Форда показали, що незважаючи на кредитну кризу, Новий Ford фургони залишаються популярними, з одним у трьох нових страхових полісів ван який є для Форда.

Протягом місяця березня компанія була фортеця на ринку ван, було продано більше 10 000 фургонів і беручи 28,8 відсотків частки ринку.

Ці цифри сигналізують високі щомісячні частки продажів ван компанія домоглася протягом восьми років.

Представник Форд сказав, що причина їх популярності був до надійність фургона і кредитна криза перебору економічні показники.

Представник Стів Кімбер прокоментував: “Це доказ того, що, особливо в нинішніх умовах, експлуатаційні витрати на передньому всіх на думці”.