самозайнятих здоров’я варіанти відходу страхування

Самозайнятих є кілька варіантів, коли мова заходить про медичне страхування. Вони можуть знайти політику самостійно через індивідуального або сімейного ринку. Вони можуть бути в змозі отримати охоплення, як однією людиною або однієї жінки групи. Вони можуть бути в змозі отримати медичну страховку через роботу свого чоловіка.

Враховуючи ваш вибір з кожного виду страхування може означати, що ви отримаєте краще поєднання переваг і ціною.

Швидше за все, є багато медичних страхових компаній у вашому районі, які продають поліси страхування здоров’я безпосередньо споживачам. Часто цей період Ви можете отримати як людина буде значно нижче, ніж ціни, які ви отримали, коли у вас була група страхування.

Багато з тих же медичних страхових компаній, які страхують великі корпорації також дозволить фізичним особам для покупки медичного страхування безпосередньо від них. Вони часто мають як групові та індивідуальні страхові поліси здоров’я. Хоча, є багато відомих компаній, які пропонують не-страхової групи здоров’я, але не групи медичного страхування, це може допомогти вам магазин з упевненістю.

Часто ці медичні страхові компанії відхід буде мати кращу мереж лікарів. Іноді мереж для своєї групи медичних договорів страхування і їх приватні контракти охорони здоров’я буде те ж саме. Але не варто вважати, що тільки тому, що лікар є частиною мережі страхової групи, що він або вона є здебільшого не-страхової групи мережі.

Приватні медичні страхові поліси, як правило, догляд доступний тільки для тих, хто здоровий. Саме тому вони часто дешевше, ніж політики страхової групи. Якщо ви знаходитесь в погане медичне обслуговування ви можете платити більше, ніж стандартний курс. Ви можете виявити, що людина або сім’я політика не доступні для вас на всіх. На щастя, якщо ви не маєте права на окремі політики ви можете претендувати на страховий поліс групи.

У багатьох районах однією жінкою або з однією жінкою групу політики в галузі охорони здоров’я догляд страхування є. Ці контракти охорони здоров’я часто доступні без будь-яких медичних питань, так що навіть якщо вам було відмовлено без групової політики, ви можете як і раніше претендувати.

Якщо ви одружені або мають співмешканців, Ви можете бути в змозі отримати медичну страховку через свого роботодавця спонсоровані політики в галузі охорони здоров’я. Ви можете бути в змозі бути додані до політики без будь-яких медичних питань під час щорічного періоду реєстрації. Деякі події, такі як шлюб може дозволити чоловікові або дружині, які будуть додані до групи політики, як ніби це у річній період реєстрації.

Це часто є кращим варіантом, оскільки вартість можуть надаватися субсидія роботу Однак, багато роботодавців більше не субсидіювати премії утриманцями своїх працівників. Вони можуть або не можуть навіть субсидувати частку своїх співробітників від премій.

Медичне страхування є не єдиним важливим типом покриття. При розгляді ваших варіантів страхування не забудьте також подивитися на охоплення інвалідності та страхування життя також. Ви також повинні переконатися, що у вас є пенсійний план на місці. Багато самозайняті люди виходять інших видів страхування і пошкодив собі і своїм родинам.

Швидше за все, медичне страхування доступно для вас, як самозайнята особа. Є, ймовірно, кілька медичних страхових компаній, які будуть продавати безпосередньо до Вас як приватна особа або які запропонують вам один чоловік або жінка групі страховий поліс. Ви також можете виявити, що вам може бути доданий ваш чоловік чи внутрішні страхова група партнера плану.