різні частини, щоб страховий поліс автомобіля.

Страхування автомобіля є найбільш купив вид страхування в Сполучених Штатах Америки. Країна має набагато більше транспортних засобів, ніж люди і багато держав, зробити його законом, що люди повинні мати страхування автомобіля. Ця потреба в страхуванні, завжди будуть люди намагаються отримати найкращі пропозиції можливо на різні види страхування автомобіля доступні. Ця стаття буде зосереджена на шести різних видів страхування автомобілів.

Тілесні ушкодження відповідальністю є страховий поліс, який покриває драйверів іншого автомобіля. Якщо ви зустрінете в аварію і інший водій поранений потім Тілесні ушкодження відповідальності покриє медичні витрати у випадку, якщо інший водій отримав травму в результаті нещасного випадку. Це пояснюється, головним перевагою страхувальник, як він не повинен турбуватися про те, подав до суду.

Медичні платежі або особистого захисту травми (PIP) аналогічна відповідальності тілесними ушкодженнями. Різниця між буксирними є те, що страхувальник і пов’язаних з ним пасажирів покриті у випадку аварії. Це означає, що вони мають право на їх медичні рахунки, втрату заробітної плати і навіть смерть покрита.

Зіткнення політики страхування є одним з найбільш поширених і найдешевших авто страхові поліси доступні. У рамках цієї політики, то страхова компанія буде платити за ремонт і збитки, якщо ви зустрічаєтеся в аварію з іншим водієм. Зазвичай для цього потрібно, щоб у водіїв франшиза і як тільки франшиза виплачується, страхова компанія буде платити за все інше.

Під Відповідальності за шкоду власності страховий поліс автомобіля, страхова компанія покриє витрати на ремонт автомобіля іншої сторони у разі аварії. У рамках цієї політики, страхова компанія буде платити за збиток, людини і витрати на ремонт.

Незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів покриття, як правило, захист страхувальника у разі, якщо хтось з відсутністю або недостатнім збій страхування в його автомобіль. Якщо воно відбудеться, буде випадок, коли це було вдарити і втекти, то страхувальник буде захищений.

Всебічний охоплення є ще одним популярним політики власників транспортних засобів. З всеосяжний охоплення автомобіля покривається з широкого спектру речей. Автомобіль буде захищений від пожежі, крадіжки стихійні лиха і зіткнення з іншими транспортними засобами. Страхувальники повинні платити щомісячні франшизи. Як тільки це буде виплачена в разі аварії, страхова компанія покриє все інше.

Розбивка різні типи автомобільних страхових полісів доступно допомагає зробити розуміння страхування автотранспортних засобів легше. Ви дивилися на Тілесні ушкодження відповідальності, медичне Платежі або особистого захисту травми (PIP), майнової відповідальності ушкодження, зіткнення, всеосяжного, незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів охоплення. Досліджуючи і розуміння різних політики, ми можемо побачити, що відмінності і подібності, які вони пропонують. При цьому він дозволяє потенційному покупцю страховий мати найкращої наявної інформації для прийняття свій вибір на їх транспортний засіб.