різні типи сімейних медичних страхових планів у Вашінгтоні

З великою кількістю ходити в світі медичного страхування, стає необхідним для мешканців Вашингтона зрозуміти різні варіанти, доступні для них, щоб отримати страховку здоров’я сім’ї. Так само, як будь-яке інше держава, є багато різних типів сім’ї планів медичного страхування і опцій.

Компанії пропонують нові продукти, як динаміка медичного страхування змінюються. Вона стає мудрим рішенням, якщо порівняти деякі споживачі медичних планів, перш ніж купувати з самого першого агента або на сайті, що вони землю, на.
Проте, ще до запуску кампанії покупки, важливо для споживачів озброїтися базовими знаннями доступні сім’ї медичних планів у Вашингтоні. У цій статті ми обговоримо загальні варіанти.

• Група медичного плану за рахунок роботодавця

Багато власників бізнесу пропонуємо групові варіанти медичного страхування для своїх працівників. Це один з найкращих медичних планів, що сім’я може отримати, тому що основна частина страхової премії за рахунок роботодавця. Найкраще в цій опції, що премія витрати не буде прямо залежати від стану здоров’я будь-якої людини, але на загальний стан здоров’я групи. Утриманців, включаючи дружина і діти можуть бути додані в медичний страховий поліс.

• Індивідуальні та сімейні плани медичного від приватних компаній

Багато підприємств у Вашінгтоні ухиляються пропонують медичне страхування співробітників і, отже, окремим особам і сім’ям доведеться шукати приватний варіант. Сім’ї, які не мають доступу до страхової групи через своїх робочих місцях повинні забезпечити страхування самостійно. Існують різні можливості, надані страховими компаніями, які можна розділити на дві основні категорії:

1. Відшкодування медичних плани пропонуються жителям Вашингтона з широкою мережею професіоналів. Багато з цих планів включає франшиз до впровадження оплати з боку компанії. Однак у зв’язку з великою різноманітністю вибору і варіантів, відшкодування плани залишаються одним з найбільш затребуваних родині медичного страхування серед мешканців Вашингтона.

2. Організоване медичне обслуговування медичної плани пропонуються компаніями, які мають свою власну мережу професіоналів і лікарень. Багато з цих компаній дозволить отримувати медичну допомогу за межами мережі, але з більш високою страхової премії. В цілому, ці сім’ї страхові плани, як правило, не вимагає від вас платити авансом, на кишенькові витрати, однак, обмеження лікарів залишається.

• Medicaid

Є багато сімей, що входять до низьким рівнем доходів, які не можуть дозволити собі приватне страхування здоров’я. Для таких людей і сімей, Medicaid пропонує хороші варіанти. Medicaid забезпечує медичне страхування для людей з обмеженими засобами і ресурсами для того, щоб їх основні потреби охорони здоров’я будуть виконані. Проте, право не може бути так просто.

• нам план з охорони здоров’я сім’ї

Здоров’я США Сімейний план є спонсором медичного плану Міністерства оборони США і пропонується виключно для військових членів сім’ї. Велике сімейство медичного плану, США Здоров’я сім’ї план відповідає всім медичним потребам США члени військових, ветеранів та членів їх сімей.