різні типи систем страхування здоров’я

В даний час, з поширенням таких захворювань, як ВІЛ і раку, а також спалаху епідемій і пандемій, як свинячий грип, пташиний грип та тяжкий гострий респіраторний синдром (також відомий як атипова пневмонія), медичне обслуговування стало актуальною проблемою в усьому світі. Тим не менше, кожна країна має свою власну систему охорони здоров’я, тому кришку і медичного страхування, відрізняються дуже від однієї країни до іншої.

У Великобританії, це Національної служби охорони здоров’я (NHS), яка була заснована в 1948 році працює в системі охорони здоров’я. Це фінансовані державою медичні послуги, яка забезпечує медичне обслуговування для всіх зазвичай проживають в Сполученому Королівстві. Тим не менш, NHS не є системою медичного страхування, тому що, чи не премії не збираються, витрати на лікування не стягуються на рівні пацієнта і витрати не попередньо оплатили з пулу. Тим не менш, NHS ще покриває 86% всіх витрат на охорону здоров’я. Приватні постачальники медичного страхування покриття залишилися 14% всіх витрат на охорону здоров’я. Більше того, незважаючи на, більшість медичних витрат покривається за рахунок NHS, це не uncomon для людей зробити вибір на користь додаткового приватного кришку здоров’я.

У США система охорони здоров’я heavilly спирається на приватне медичне страхування. 58% всіх американців підписатися на формі приватного кришку здоров’я. Однак, є також громадські програми медичного страхування, які забезпечують медичне обслуговування для всіх громадян похилого віку та інвалідів певних осіб (Medicaid). Незважаючи на це, медичне страхування в США коштує дуже дорого, і це не рідкість для надмірних рахунків за медичне бути джерелом фінансових проблем, з 62% всіх банкрутств заповнені в 2007 році в зв’язках з медичних витрат.

У Нідерландах, система охорони здоров’я (гет Ziekenfonds) дуже відрізняється від того, що знаходиться у Великобританії і США. І держава, і жителі країни фінансування системи охорони здоров’я. Ця система була створена для того, щоб уникнути як моральний ризик і несприятливий відбір. Моральний ризик виключається, обумовлюючи, що медичні страхові компанії повинні забезпечувати щонайменше одну політику, яка задовольняє мінімальним уряд встановив мінімальний рівень здоров’я кришку. Всі дорослі жителі зобов’язані придбати цей вид медичного страхування. Цей тип медичне страхування фінансується за рахунок басейну, який працює за принципом зрівнялівки. Регулятор збирає зарплати на основі вкладів, а потім перерозподіляє один лікарем. Рівних 50% коштів системи охорони здоров’я з урядом сприяє додаткові 5%, а решта 45% фінансується за рахунок окремих внесків. Осіб з високим ризиком буде отримувати більше від басейну для того, щоб зробити привабливим для страхових компаній для покриття, і, отже сприяє уникнути будь-яких несприятливого відбору.

У Франції, Національної системи охорони здоров’я (Sécurité Sociale) була створена в 1945 році. Це було результатом компромісу, досягнутого між консервативним голлістську депутати (члени партії, створеної генерала де Голля), які були проти того, щоб державна система охорони здоров’я і депутати-комуністи, які були на користь повну націоналізацію системи охорони здоров’я за моделлю, створеною Господом Беверіджем. Цей компроміс полягав у професії на основі моделі. Всі люди, що працюють зобов’язані сплачувати частину своїх доходів, щоб не-для-porfit фонд медичного страхування, що mutualises ризик захворювання. Ці кошти відшкодувати медичні витрати за різними ставками встановлюється урядом (деякі види лікування, такі як масштаб і польських проводиться лікарем-стоматологом не поширюється). Інші ОБОВ’ЯЗКИ, здійснювана Урядом у цій системі для контролю за фондами медичного страхування і з 2000 року, уряд також несе відповідальність за фінансування охорони здоров’я прикриттям для тих, які не застраховані у відповідності з manadatory режиму (до них відносяться люди, які ніколи не працювали і хто не студенти). Цікаво також відзначити, що діти і партнерам застрахованих осіб також elligible на отримання посібників.