різні типи полісів страхування життя доступні в Індії

Страхування життя є одним з найбільш швидко зростаючих сектора фінансових послуг в Індії. В даний час існує 24 компаній зі страхування життя в Індії, що пропонують різні види полісів страхування життя з великою кількістю переваг і вершників. Основною метою прийняття страхування життя є забезпечення фінансового захисту на утриманні особи в разі його смерті.

Є деякі поліси страхування життя, які мають вбудовані створення багатства або інвестиційні плани разом з страхуванням. Крім того, ці продукти пропонуються як конкретні індивідуальні продукти для різних етапів життя, як, дитячої плани, пенсійні плани, пенсійні плани і т.д. Кілька продукти пропонують кредит разом з планом страхування життя. Крім того, всі премії зі страхування життя пропонують податкові пільги для застрахованих, згідно індійському Закону про прибутковий податок.

Тут під різні типи полісів страхування життя, які пропонуються в Індії.

Термін страхування:
Термін страхування забезпечує фінансовий захист сім’ї застрахованої у разі його раптової кончини. Це найдешевший поліс страхування життя, який пропонує високий страхової суми за низькою ціною. Ця політика забезпечує страховий захист протягом часу. В Індії, майже всі компанії зі страхування життя пропонують терміну страхування з різними іменами продукту. Термін політика буде як правило, доступні протягом 5, 10, 15, 20 або 30 років. Страхувальник не отримує страхування життя після закінчення терміну політики. Крім того, в Індії премія виплачується на строк страхування має право на звільнення від сплати податку відповідно до розділу 80с Закону про прибутковий податок в Індії.

Повернення політики:
У рамках цієї політики, певна частина або відсоток від страхової суми повертається в страхувальника, у разі виживання страхувальника. У разі смерті в період політики, кандидатуру політика отримає допомог у разі смерті дорівнює сумі гарантованого і накопичені грошові допомоги. Премій повернення грошей політики дуже висока в порівнянні з терміном страховий поліс.

Повернення грошей політики пропонують протягом фіксованого періоду часу, як правило, до 25 років, а страхувальник платить фіксовану премію періодично (щомісяця, щокварталу, щорічно) протягом періоду страхування. Виплати по повернення грошей страхові поліси мають право на звільнення від сплати податку відповідно до розділу 80с Закону про прибутковий податок в Індії.

Всього поліса страхування життя:
Як випливає з назви, поліс покриває ризики для усього життя страхувальника. Ця політика буде продовжуватися, поки страхувальник живий. Політики пропонує тільки допомог у разі смерті одержувача або кандидата у разі смерті застрахованого. Ця політика не пропонує виживання вигоди. Таким чином, вся політика страхування життя береться в основному для створення багатства для спадкоємцям страхувальників, бо ця політика пропонує виплату страхової суми плюс бонус у випадку смерті страхувальника. Премій цілому по страхуванню життя дорожче, ніж довгострокові плани.

Страхувальник платить премію за все життя або до деякого віку (наприклад, 80 років) або протягом деякого періоду 35-40 років на основі умов політики. Страхових внесків, що виплачуються на цілих життя страхових полісів має право на звільнення від сплати податку відповідно до розділу 80с Закону про прибутковий податок в Індії.

Накопичувальне страхування політики:
Накопичувальне страхування політика заощаджень пов’язаний страховий поліс, який забезпечить покриття протягом певного періоду часу. Страхувальник отримує страхової суми разом з бонусом або прибутку наприкінці політики в разі його виживання. Ця політика є кращим для тих людей, які не мають заощадження або інвестиції звичкою на регулярній основі. У разі смерті страхувальника до зрілості політики, бенефіціар політики отримує лише суму запевнив суму.

Премій Фонду політики в Індії дорожче, ніж термін життя і цілого премій зі страхування життя. Крім того, виплати з політики накопичувального страхування, мають право на звільнення від сплати податку відповідно до розділу 80C індійського Закону про прибутковий податок.

Unit Linked страховий поліс:
Unit Linked страховий поліс (ULIP) являє собою особливий вид інвестиційних інструментів у поєднанні зі страхуванням життя і служить в якості інвестиції пов’язані страхового поліса. У цій політиці, частина премій йде в житті кришки і деякі частини премії йде в інвестиції.

Політика складається з суміші інвестицій, де певний відсоток премії може йти в 100% власних коштів або коштів 100% боргу або суміш того й іншого. Тут, у страхувальника є можливість вибору засобів або він може вибрати стратегію інвестування. Страхувальник може також має вибір перемикання з одного фонду в інший фонд. Прибутковість вкладень у ULIPs засновані тільки на продуктивності засобів. Основним недоліком ULIPs є те, що він містить високі витрати (комісії) для управління засобами.

В Індії ULIPs дозволяють стверджувати, податкові пільги стосовно страхових внесків двома способами – відрахування і звільнення. Ви можете вичитати до Rs.1 рупій вашого оподатковуваного доходу шляхом інвестування відповідно до розділу ULIPs 80C індійського Закону про прибутковий податок. Ви можете звільнити від валового доходу відповідно до статті 10 (10) D для будь-якої суми, отримані від страхування.

Страхові поліси мають велике роль у забезпеченні податкової економії. У відповідності з політикою в Індії, всі регулярні премії страхування життя (за винятком пенсійних планів) в Індії виданий після квітня 2012 року, повинні забезпечувати захист кришки, принаймні в 10 разів більше річного доходу, щоб мати право на податкові пільги відповідно до розділу 80 ° і 10 ( 10) D.

Вибрати і отримати кращу політику страхування життя, щоб захистити фінансовий стан своєї родини у вашу відсутність.