різні способи для залучення дешевих котирування страхування власник будинку

Є велика кількість способів відкриті для тих, хто планує отримати низьку вартість страхування. Проте ряд з них може залишити вас злегка порушена. Це, однак, не у випадку з порадами я дам вам в цьому дискурсі, як ви будете економити, зберігаючи достатній охоплення. Ось вони …

Якщо ви на пенсії, ви можете насолоджуватися більш доступним премій з пенсіонером знижкою. Але зверніть увагу, що не всі страховики дати цю знижку.

Страхові компанії, які дають цю знижку знаємо, що грабіжники рідко йду в будинках, де вони знають, хтось завжди навколо. Крім того, пожежі будуть легко виявити і відкладати, якщо хтось завжди вдома.

Сусідський дозор зробить ваш район безпечніше і, таким чином ви отримаєте більш доступним ставками. Багато страхових компаній будуть надавати знижки для цього. Чи не підведіть, щоб повідомити Вашим агентом, якщо ваша громада має такі і ви могли б отримати заслужену знижку. Це буде простіше, ніж ви вірите, щоб переконати ваших сусідів, щоб почати один, якщо вони сказали, наскільки вони будуть економити в домашньому страхування, крім інших переваг.

Згідно зі статистичними даними з надійних джерел, більш ніж на 3 з кожних 10 претензій на відшкодування збитку (що складає коклюш $ 1000000000) щороку відбувається через укуси собак. Саме з цієї причини для набагато більш високі, що власники собак зазвичай приваблюють. Не тримайте собак або зробити все можливе, щоб тримати їх таким чином, що вони не будуть нікого ображати. Попросіть вашого агента кроки можна почати, які допоможуть вам платять менше.

Руху з урахуванням освітлення знижує ризик вашого будинку злому і, отже, допоможе вам отримати більш дешеві премій страхування житла. Ваш будинок стає все менш привабливим для злодіїв, так як вони будуть помічені легко. Тому що злодії триматися далеко від дому з таким освітленням, ви знижуєте ризик вашого будинку від злому і, отже, ваші премії.

У деяких районах вона коштує більше, щоб отримати достатнє охоплення, тому що вам доведеться купити спеціальну страховку для деяких, що такі лиха район схильний. Ви не будете мати, щоб зробити ці витрати, якщо вам уникнути покупки будинку в такому районі. Наприклад, це буде коштувати вам до $ 400 більше на рік, якщо ви купуєте будинок в схильних до повеней регіону.

Немає заставодавець не розглядатиме ваш будинок досить застраховані в такому районі, якщо ви не купили страхування від повені. І навіть якщо у вас є виплатив іпотеку, ви не будете почувати себе добре, щоб знати, що ви не дали собі покриття від небезпеки, яка має високий шанс появи.

Ви можете врятувати себе все, що додаткові витрати з купівлі будинку в незатоплюваними місці.

Вийміть деякий час, щоб відвідати не менше п’яти страхування котирування сайтів, які повертають котирування на домашніх страхових полісів. Вона повинна вимагати не більше 25 хвилин.

У той час як Ви відвідуєте кожен котирування сайті, переконайтеся, що ви вводите ті ж деталі. Роблячи в іншому випадку привести до невірних результатів. Коли ви отримали ваші котирування страхування житла, порівняти їх, щоб побачити, який служить ваш інтерес кращим як за ціною та вартістю.