різні політики медичного страхування

Медичне страхування є схожий на інші страхові поліси і намагається зменшити ризик. У цьому випадку ризик означатиме ризик оплачувати величезні медичні рахунки. В даний час медичне страхування охоплює також інвалідність, тривалий медичне обслуговування або інколи тюремним ув’язненням потребує догляду. Поліс медичного страхування можуть бути запропоновані державні організації або навіть приватні компанії. Як правило, ці страхові поліси купівлю великої організації для покриття своїх співробітників, а іноді й окремими особами в якості щита проти раптової медичних витрат.

Коли хтось купує поліс страхування здоров’я, він / вона входить в юридичну угоду зі страховою компанією. Ці політики будуть відновлені або на щорічній або щомісячній основі. Премії, що підлягає сплаті для отримання права кришка буде залежати від віку людини і вид покриття він / вона вибрала.

Поліси страхування здоров’я в цілому можна розділити на два типи: плата за обслуговування та керованого медичного забезпечення.

Плата за обслуговування найбільш часто використовуваних медичних страхових полісів. Перевагою цієї політики є те, що вона охоплює широкий список лікарів, охоплює основні догляду або медичні витрати, понесені в залежності від того, що страхувальник вибирає. Для того, щоб користуватися цими послугами, страхувальників потрібно платити або на щорічній або півроку, а іноді навіть щоквартальні премії. Страхувальників може претендувати на знижку плати, що стягується лікарем і послуги, пропоновані ними. Найбільш поширеними Співстрахування кількість складає 80/20. Це означає, що 80% медичних витрат покривається за рахунок політики в той час як інші 20% має народитися людиною. Тим не менш, існує максимальна межа, встановлений на суми, які можуть бути витрачені особи на рік.

Організоване медичне обслуговування, з іншого боку є попередньо запланованого поліс, який покриває медичні послуги, такі як відвідування офісу, невідкладної допомоги, лабораторні роботи та терапії. Однак є список схвалених лікарями і лікарнями, що надаються страховими компаніями. Послуги, отримані з цих лікарів чи лікарень тільки й може бути затребуване страхувальника. У випадку фахівці, напрям має бути зроблено до лікаря і навіть фахівець повинен бути членом затвердженим переліком. Організоване медичне обслуговування включає в себе організацію медичного обслуговування, пунктів обслуговування політики та політики організації кращого постачальника. З них профілактичного догляду за ОПЗ кришкою і вартістю, які будуть понесені страхувальником є ​​досить низьким.

POS поліси страхування здоров’я, з іншого боку в значній мірі схожий на ОПЗ плани. Єдиним розходженням між ними POS включає тільки вибрані лікарі у своїй затвердженого списку. Проте, вибір лікаря ще залишається на розсуд страхувальника. У разі, якщо страхувальник хоче підійти до лікаря, не зазначених у затвердженому переліку, він / вона повинен заплатити величезну суму в порівнянні з тими, згаданих в списку.

Найбільш поширеною практиці, коли справа доходить до виплати винагороди є те, що авансовий внесок сплачується і пізніше стверджував, назад або компанії-спонсора або роботодавця страхування. Всі ці політики пов’язані багато ручної роботи у зв’язку з відшкодуванням процедур, включених до них.