різні види страхування життя

Універсальне страхування життя

Універсальне страхування життя є варіацією Всього по страхуванню життя. Це суміш термін страхування і ощадний рахунок. Він заробляє відсотки за ставкою грошового ринку, страхувальник платить щорічну плату за охоплення, яка включає в себе плату за управління політикою. Кошти не використовуються для оплати послуг зі страхування життя заробити відстрочений податок інтерес.

З універсальним поліс страхування життя, премія може коливатися. Страхувальник сам вирішує, скільки присвятити до страхування і скільки до заощаджень. Номінальної суми політика може бути змінена, а також суми страхових внесків і як часто вони були оплачені. Тим не менш, страхувальник повинен переконатися, що свої заощадження є достатньо великими, щоб покрити щомісячні премії за страхування, а також політику видатків. Якщо заощадження не досить, щомісячні платежі будуть споживати грошової вартості і ця політика буде мати ніякої цінності.

Універсальне страхування життя пропонує два варіанти. Першим варіантом є збереження допомог у разі смерті ж з року в рік, якщо страхувальник не вимагає ніяких змін. Другим варіантом є з нагоди втрати годувальника в будь-який момент зупинитися, рівну первісної номінальної вартості на додаток до готівки варто політики.

Універсальне страхування життя часто можуть дати підвищені процентні ставки, коли інфляція буде рости, навіть якщо страхування компанія гарантує низький відсоток. Через це ризику, премії, нижче для цілому по страхуванню життя, але дорогою для терміну страхування для молодих людей. Крім того, коли ціна на управління політики додається в премії, страхувальник отримає меншу віддачу від своїх інвестицій. Дуже важливо мати на увазі, що зміни в процентних ставках вплинуть як страхувальника врожайності і премій.

мінлива страхування життя

Мінлива страхування життя є одним з видів постійного страхування життя, яка дозволяє власнику націлювати свої премії до однієї або більше окремих інвестиційних фондів. Ці кошти можуть бути інвестицій з фіксованим доходом, акцій, облігацій або фонди грошового ринку. Залежно від політики компанії, власник може змінити свої інвестиції від двох до п’яти разів на рік. На відміну від універсального страхування життя, з перемінним страхування життя страхувальник може керувати інвестиційної їх грошової вартості.

Політика, однак, може бути ризиковано, тому що інвестиції має можливість рости або падати. Величина грошових коштів та інвестицій буде відрізнятися, залежно від того, що інвестиційний фонд робить. З нагоди втрати годувальника не може впасти нижче загальної суми страхування життя в першу чергу придбали. Як і в традиційних цілому по страхуванню життя, страхувальник виплачує фіксовані внески і може займати відносно політики на будь фіксованою і плаваючою ставкою.

Тому що людина вирішує, куди вкласти свої гроші і піддавати себе ризику, мінлива страхування життя повинні бути розглянуті. Страховики повинні, відповідно до закону, пропонують мінлива страхування життя по проспекту. Проспект є документом, який дає перспективні страхувальник важливі факти, що стосуються компанії і політики. Мінлива страхування життя може часто коштують більше, ніж інші сорти грошових страхування життя цінність. Відповідно до чинного законодавства грошові значення змінної по страхуванню життя, аналогічні універсальне страхування життя і страхування на випадок смерті, не може обкладатися податком, поки страхувальник готівкових грошей в їх політиці.

універсальна мінлива страхування життя

Універсальний мінлива страхування життя також часто називають гнучка страхування життя змінної премії. Така політика поєднує в собі гнучкі можливості знайти в універсальні поліси страхування життя та інвестиційних альтернатив змінної страхування життя. Як і універсального страхування життя, страхувальник може вибрати для підвищення або зниження їх премій в одну політику. Як і змінною по страхуванню життя, люди мають право вирішувати, як їх гроші варто будуть інвестовані.

Страхова компанія не повинні робити будь-які гарантії на грошову вартість політика власника. З універсальною змінної страхування життя, вартість грошових фондів знаходиться в прямій залежності від ринкової ціни активів до фонду у розмірі грошових коштів. Таким чином, страхувальник може мати $ 15 000 чистих грошових коштів, варто один день і $ 10 000 на наступний день, в залежності від ринкових коливань. Таким чином, одна з центральних проблем з універсальним мінлива страхування життя є те, що страхувальник може втратити своє страхове покриття.

регульована по страхуванню життя

Регульована по страхуванню життя ще один різновид постійний захист, яка дозволяє власнику поліса, щоб змінити розмір їх премій. Вони також можуть збільшити або зменшити кількість особі політики чи зменшити період захисту. Якщо страхувальник збільшує втрати годувальника, вони повинні довести, що вони як і раніше насправді страхуванню.