різні види страхування вершників доступні в Індії

Поінформованість про переваги страхування швидко зростає число зайнятих осіб та організацій в Індії. Це веде до розширення участі більш державних, приватних та іноземних інвестицій у страховий сектор в Індії. Страхова компанія в Індії зросла з 11 життя і 11 загальних страховиків у 2001 році до 24 життів і 25 страхові компанії в 2012 р. (Джерело: IRDA).

У зв’язку з цим посилення конкуренції на індійському ринку, страхові компанії вигадують нові, більш функціональні страхові поліси для залучення клієнтів. Не тільки регулярні політики, а й вершники, які пропонуються компаніями користуються великим попитом в Індії, як люди тепер значно інформовані про важливість наявності необхідного страхового покриття. Маючи на увазі цю зрослої популярності вершників, давайте розглянемо кілька вершників страхування, які пропонуються різними страховими компаніями в Індії.

Які вершників?

Вершники є додатковими перевагами в існуючі страхові поліси, які пропонують покриття для додаткових ризиків і, таким чином, дати вам повний захист. Вони є необов’язковими. Ви можете купити вершників, заплативши додаткову суму до вихідного премії. Вершники допомогти в наданні більш повного захисту і розширити охоплення вашого страхового поліса. Ці доповнення можуть допомогти вам у складних ситуаціях, де основний страховий поліс не може вступити в гру. Отже, для того, щоб підвищити цінність вашої основний план захисту, необхідно розглянути питання про прийняття вершника.

Нижче наведені найбільш поширені вершників, пропоновані компаніями зі страхування життя в Індії.

Випадкове вершника користь смерті:

Випадкове вершника користь смерті додатки доступні з поліса страхування життя. Він має додатковий страхової суми, якщо страхувальник помирає в результаті нещасного випадку. На вибирають для цього гонщика, ви повинні доплатити щомісячні премії разом з вашим регулярним премій зі страхування життя.

Наприклад, якщо ви берете поліс страхування життя рупій 30 рупій страхової суми, а також випадкового вершника користь смерті рупій 25 рупій, ваша сім’я отримає 55 рупій рупій, а тільки рупій 30 рупій в разі вашої смерті внаслідок нещасного випадку.

Майже всі страхові компанії присутні в Індії пропонують цей вершник. Деякі з них є Bajaj Allianz, ING Vysya, ВГО Життя, Kotak Mahindra, Met Життя, LIC, Авіва.

Критичні вершника хвороби:

Цей вершник виступає як доповнення для медичного страхового поліса. Критичні хвороби вершника надає величезний охоплення після постановки діагнозу будь-якого заздалегідь певного захворювання, яке згадується в політиці. В принципі, всі основні захворювання, як рак, інфаркт, аортокоронарне шунтування, ниркова недостатність, трансплантації органів, параліч включені в критичних охоплює хвороба. Він платить вам гарантованої суми у разі виникнення будь-якої з цих хвороб покриті під вершником.

Зростаюча вартість медичних послуг робить його важко отримати лікування таких страшних хвороб. Різні страховики мають різні типи винятків для цього гонщика. Так, краще прочитати програмні документи, перш ніж приймати цей вершник.

Деякі компанії зі страхування життя в Індії, які пропонують критичних охоплює хвороба чи страшний кришка захворювання Bajaj Allianz, ICICI Prudential, ING Vysya, ВГО життя, Kotak Mahindra, Met Життя, Reliance життя, життя Сахари, Авіва, майбутнє Generali. Деякі компанії також об’єднати нещасних випадків і критичних захворювань вершників разом.

Часткові і постійної інвалідності Райдер:

Цей вершник забезпечує частина страхової суми у разі, якщо ви інвалід, постійно або тимчасово в результаті нещасного випадку. Більшість політики платять певний відсоток від страхової суми періодично найближчі 5-10 років. Тим не менш, цей вершник корисно, тільки якщо ви непрацездатні в результаті нещасного випадку. У багатьох страхових полісів, цей вершник поєднується з випадковою смерті чи користі відмова від премії вигоди.

Багато компаній поєднують постійної або повної непрацездатності вершник з аварії вершника користь смерті і пропонують їх у вигляді одного вершника. Деякі страховики життя пропонують посібник по нещасному випадку смерті та інвалідності вершників разом, ICICI Prudential, ING Vysya, ВГО Життя, Kotak Mahindra, опора, знак союзу Dai-Ichi. Купівля вершника, який має поєднання двох вершників є більш вигідним у порівнянні з покупкою одного вершника.

Відмова від вершника Premium:

Цей вершник відмовляється від майбутніх премій у разі, якщо ви не в змозі платити страхові внески у зв’язку з інвалідністю або втратою доходу. Але ваші оригінальні політика буде як і раніше в силі. Це звільняє страхувальника від виплати премій, поки застрахований не готовий до роботи знову. Крім того, цей вершник захищає вашу політику від того, щоб минув. Цей вершник в даний час пропонують індійські компанії зі страхування життя, як ICICI Prudential, Бхараті AXA і багато іншого.

Відповідно до індійської страховий сектор регулятора IRDA, премій для всіх водіїв разом не повинно перевищувати 30% від премії на основі політики. Крім того, премії за гонщиків, мають право на податкові відрахування відповідно до розділу 80C і 80D Закону про прибутковий податок.

Таким чином, необхідно визначити вершника, який підходить вам, розглядаючи фактори, як вік, історія хвороби, регулярний режим роботи і т.д. Крім того, переконайтеся, що вартість вершника є доступним. Порівняйте вартість гонщиків з різних страхових компаній і отримати корисні вершника який задовольняє ваші потреби.